به گزارش ایران پلاک - موتورسیکلت منحصربه‌فرد F۳ ۸۰۰ ساخت ام وی آگوستا، اخیرا در یک حراجی به نفع یونیسف فروخته شد.

موتورساز ایتالیایی ام وی آگوستا (MV Agusta) اخیرا موتورسیکلت منحصربه‌فردی با نام F۳ ۸۰۰ اسپرت معرفی کرده است که تمام منافع ناشی از فروش آن، برای حمایت از کودکان آسیب‌پذیر در سراسر جهان هزینه خواهد شد. در نتیجه، این موتورسیکلت جذاب در یک حراجی با قیمت ۱۰۰،۰۰۰ یورو (۱۱۲،۰۰۰ دلار) فروخته و این مبلغ به سازمان یونیسف اهدا شد. موتور F۳ ۸۰۰ از پیشرانه ۳ سیلندر با حجم ۷۹۸ سی سی بهره می‌برد که در ۱۳هزار دوربردقیقه، قادر به تولید ۱۵۰ اسب‌بخار قدرت است.
موتورسیکلت قدرتمند جدید، در مسیر مستقیم به سرعتی بیش از ۲۴۰ کیلومتربرساعت می‌رسد. با بهره‌مندی از نشان یونیسف در بدنه، خریدار موتورسیکلت منحصربه‌فرد ام وی آگوستا، بیش از ۶ برابر قیمت مدل استاندارد برای نمونه‌ی F۳ ۸۰۰ هزینه کرده است. تیمور سرداروف، مدیرعامل شرکت ام وی آگوستا می‌گوید:

بسیار خرسند هستم که موتورسیکلت خاص F۳ ۸۰۰ Unicef، چنین خریدار بخشنده‌ای پیدا کرده است. تمامی موتورسیکلت‌های ما دست‌ساز هستند و برای هر نمونه، غرور، علاقه و تجربه‌ای خاص به‌کار رفته است. مدل حاضر بسیار خاص است و از آنجا که برای هدفی خاص تولید شده، موجب غرور تمامی افراد دست‌اندر کار پروژه می‌شود. می‌خواهم از یونیسف ایتالیا که به ما اجازه‌ی همکاری در برنامه‌ی حمایت از کودکان آسیب‌پذیر را داد، تشکر کنم.
امسال، دومین سال برگزاری جشن تابستانی یونیسف محسوب می‌شود که با شرکت‌ بسیاری از افراد سرشناس برگزار شد. در حال حاضر، تنها موتورسیکلت F۴ ساخت ام وی آگوستا از F۳ ۸۰۰ سریع‌تر است و در مدل‌های مختلفی همچون RR، RC و LH۴۴ (مدل مخصوص لوئیس همیلتون) قابل سفارش است. این موتورسیکلت قدرتمند، ۲۱۲ اسب‌بخار قدرت و وزنی نزدیک به مدل F۳ ۸۰۰ دارد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک