به گزارش ایران پلاک - شرکت آلمانی بوش مشغول کار روی نمایشگر سه‌بعدی پنل فرمان است که برای استفاده به عینک‌های مخصوص نیازی ندارد.
بوش در حال کار روی فناوری جدیدی در بخش خودرو است. این شرکت تا سال آینده قصد دارد نمایشگر سه‌بعدی پنل فرمان را به مرحله‌ی تولید برساند. هدف اصلی بوش از طراحی و ساخت نمایشگر سه‌بعدی افزایش ایمنی در رانندگی است. رانندگان اطلاعات زیادی از نمایشگر پنل فرمان خودروها دریافت می‌کنند و این ممکن است تمرکز آن‌ها را هنگام رانندگی برهم بزند.
حالا بوش قصد دارد با اضافه‌کردن عمق میدان به نمایشگر پنل فرمان این مشکل را رفع کند. استفان بِرنز، مدیر بخش مالتی‌مدیای بوش، در این باره می‌گوید:
عمق میدان نمایشگر باعث می‌شود راننده هشدارهای ترافیکی یا اطلاعات ضروری و مهم سیستم کمکی را سریع‌تر دریافت کند.
این فناوری جدید درکنار افزایش ایمنی، می‌تواند به تصویرسازی بهتر از موانع اطراف خودرو هم کمک کند و به‌نوعی کارایی دوربین‌های ۳۶۰ درجه را نیز افزایش دهد. به‌باور بوش، این فناوری جدید راه‌حلی ساده و مؤثر را پیش روی خودروسازان قرار می‌دهد؛ اما هنوز به کار نیاز دارد و زمان دقیق ورودش به بازار را نمی‌توان اعلام کرد. در بازار کره‌‌جنوبی، جنسیس نمایشگر طرح سه‌بعدی را عرضه می‌کند و نسل جدید پژو ۲۰۸ نیز از فناوری مشابهی بهره‌مند خواهد شد.


منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک