به گزارش ایران پلاک - ماه هاست که در رابطه با یک نسخه جدید از میتسوبیشی پاجرو در رسانه ها صحبت می شود، تا اینکه بلاخره کمپانی خودروسازی میتسوبیشی نسخه جدید این اتومبیل را معرفی کرد، اما در قالب یک نسخه فیس لیفت که برای شروع نیمه دوم عمر این خودرو آماده شده و همچنین فرصتی چند ساله به شرکت خودروسازی میتسوبیشی بدهد تا در رابطه با نسل جدید و مشخصات آن فکر کند.
برای آماده کردن نسخه فیس لیفت شاسی بلند میتسوبیشی پاجرو تغییراتی در بخش ظاهری و همچنین در بخش فنی اتومبیل ایجاد شده است تا مشتریان در انتخاب خودروهای رقیب این اتومبیل تجدید نظر کنند. در بخش ظاهر اتومبیل شاهد کپی برداری از خودروی پیکاپ "میتسوبیشی تریتون" هستیم و حالا شاسی بلند پاجرو شباهتی بیش از پیش به دیگر شاسی بلند این شرکت، یعنی میتسوبیشی اکلیپس کراس بویژه در چهره جلو پیدا کرده است، هرچند در داخل کابین هم شاهد تغییرات نسبتا خوبی هستیم که نمونه آن می تواند صفحه نمایشگر جدید ۸ اینچی و همچنین یک صفحه کیلومتر جدید دیجیتالی باشد.
در بخش فنی، میتسوبیشی پاجرو اسپرت فیس لیفت یک موتور مشترک با خودروی پیکاپ تریتون دارد، یعنی موتور چهار سیلندر توربودیزل ۲.۴ لیتری که می تواند حداکثر قدرت ۱۷۸ اسب بخاری و گشتاور بسیار خوب ۴۳۰ نیوتن متری تولید کند که تنها از جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک برای دریافت و انتقال این نیرو به سمت چرخ ها استفاده شده است.
علاوه بر این، میتسوبیشی پاجرو اسپرت حالا در نسخه فیس لیفت خود به ویژگی های جدید ایمنی از جمله سیستم هشدار خروج از جاده، سیستم کمک نگهدارنده اتومبیل بین خطوط، سیستم هشدار ترافیک عقب، سیستم نظارت روبرو و همچنین برخی ویژگی های ایمنی دیگر مجهز شده است تا مشتریان اطمینان خاطر بیشتری هنگام رانندگی با این خودروی شاسی بلند جذاب میتسوبیشی داشته باشند.

منبع : خودروبانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک