به گزارش ایران پلاک - مرسدس بنز از استیشن AMG CLA ۴۵ شوتینگ بریک مدل ۲۰۲۰ برای اروپا رونمایی کرد که از پیشرانه‌های قدرتمند M۱۳۹ بهره می‌برد.
پس از AMG A۴۵ و CLA ۴۵، خودروساز آلمانی یکی دیگر از محصولاتش را رونمایی می‌کند؛ مرسدس AMG CLA ۴۵ شوتینگ بریک. نسل دوم این خودرو نسبت به سایر مدل‌های CLA بیشتر بر ویژگی‌های یک خودروی خانوادگی متمرکز است. محصول جدید مرسدس بنز تنها به بازارهای اروپایی اختصاص دارد.
همه چیز نشان می‌دهد که شوتینگ بریک بیش از همیشه روی عملکرد اسپرت تمرکز دارد. گواه این مدعا، استفاده از قدرتمندترین پیشرانه بنزینی چهار سیلندر جهان است که زیر کاپوت آن قرار می‌گیرد. پیشرانه M۱۳۹ موجود در مدل‌های استاندارد A۴۵ و CLA در دو نسخه ۳۸۷ اسب‌بخار و ۴۱۶ اسب‌بخار برای مرسدس AMG CLA ۴۵ شوتینگ بریک عرضه می‌شود.
قدرت از طریق جعبه‌دنده دوکلاچه به تمام چهار چرخ منتقل می‌شود؛ جعبه‌دنده‌ای که برای افراد آشنا با محصولات مرسدس بنز به‌عنوان ۴MATIC پلاس شناخته می‌شود. از لحاظ عملکرد، مرسدس AMG CLA ۴۵ شوتینگ بریک می‌تواند ۰ تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت را در زمان ۴/۱ ثانیه برای مدل استاندارد یا ۴ ثانیه برای مدل S طی کند. بیشینه سرعت خودرو به‌صورت الکترونیکی محدود به ۲۵۰ کیلومتربرساعت یا ۲۷۰ کیلومتربرساعت برای مدل S می‌شود. همچنین حالت رانندگی دریفت هم ارائه می‌شود.
درکنار عملکرد بسیار چشمگیر، طراحی مرسدس AMG CLA ۴۵ شوتینگ بریک نیز استثنایی است. عناصر طراحی موجود در نسخه کوپه از جمله رینگ‌ها، جلوپنجره پانامریکانا (Panamericana) و شکل لوله‌های خروجی‌ اگزوز در این مدل جدید وجود دارد. با توجه به نمایشگرهای دیجیتال مستطیل شکل، داخل کابین هنوز هم مکان جذاب و جادار برای سفرهای کوتاه و طولانی است.
قیمت و زمان فروش مرسدس AMG CLA ۴۵ شوتینگ بریک مدل ۲۰۲۰ اعلام نشده است

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک