به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی سایپا برای عرضه "کیا سراتو ۲۰۰۰" به مشتریان، شرایط فروش نقدی آن را از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۵ تیرماه آغاز کرده است و مشتریان می توانند با مراجعه به وبسایت فروش این خودروساز داخلی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
بنابر گزارش گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال به صورت نقدی خواهد بود که مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه ۲۹۵ میلیون تومانی نسبت به خرید این اتومبیل اقدام کنند و اتومبیل خود را پس از گذشت تنها ۱ ماه تحویل بگیرند.
در ادامه بد نیست بدانید که برای مدل ۱۶۰۰ آپشنال امکاناتی همچون سنسور پارک دنده عقب، سانروف و سیستم مولتی مدیا مجهز به دوربین دید عقب و سیستم موقعیت یاب GPS متصور شد، این درحالیست که مدل ۲۰۰۰ علاوه بر امکانات ذکر شده، به تجهیزاتی همچون پدال‌های تعویض دنده روی فرمان (پدل شیفت)!، سیستم کلید هوشمند، صفحه کیلومتر سوپر ویژن و صندلی‌های چرمی هم مجهز شده است.
در خصوص مشخصات فنی کیا سراتو در مدل ۲۰۰۰ هم باید گفت که این خودرو از پیشرانه‌ چهار سیلندر ۲ لیتری سود می‌برد که قدرت تولیدی آن ۱۵۶ اسب بخار و گشتاور خروجی آن هم ۱۹۴ نیوتن متر اعلام شده است که به جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک متصل شده و می‌تواند شتاب ۱۰.۵ ثانیه‌ به همراه داشته باشد. این درحالیست که موتور ۱۶۰۰ سی سی می‌تواند نیرویی ۱۲۴ اسب بخاری و گشتاوری ۱۵۶نیوتن متری در اختیار اتومبیل قرار دهد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک