به گزارش ایران پلاک - این روزها فعالیت کانال های تلگرامی که به ارائه نرم هایی برای فریبکاری در فروش خودرو می پردازند به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. به عنوان نمونه کانال هایی یافت می شود که تمرکز خود را بر روی کاهش عدد صحیح کیلومتر شمار خودرو قرار داده و در این راستا هیچگونه محدودیتی نیز وجود ندارد.
قابل توجه است که استفاده کننده از این نرم افزارها حتی می توان نسبت به صفر کردن کیلومتر خودرو نیز اقدام کند.
به نقل از پرشین خودرو، افزایش فعالیت چشم گیر، به راه افتادن کانال های تلگرامی با مخاطبان بالا و راه اندازی کسب و کار از چنین محصولاتی خبر از استقبال فراوان از آن ها داشته و به نوعی نشان دهنده تقاضای بالا برای آن هاست.
کانال هایی که به ارائه چنین نرم افزارهایی مشغول اند برای جذب و اعتماد سازی بیشتر مشتریان خود، به طور مرتب لیستی از خودروهایی را که این دسته از نرم افزار ها توانایی ارائه خدمات به آن ها را داشته به روز رسانی کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند.
شاید برای شما جالب باشد که بدانید برای خودرویی مثل تویوتا جی تی ۸۶ که تعداد زیادی از آن در بازار کشورمان موجود نیست نیز خدمات کاهش کارکرد کیلومتر ارائه می شود. تقریبا برای تمامی خودروهای موجود در بازار اعم از چینی و اروپایی چنین خدماتی ارائه می شود.
در انتها لازم به یادآوری است که فارغ از مباحث شرعی فریبکاری در معاملات، از نظر قانونی هر معامله ای که به این صورت در آن فریبکاری صورت بگیرد، عواقب سنگینی را برای شخص خطاکار به دنبال خواهد داشت.

منبع : پرشین خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک