به گزارش ایران پلاک - اخیرا یک ویدیو از تست عملکرد فورد F-۲۵۰ مدل ۲۰۱۹ در بخش های مختلف منتشر شده است که بسیار جالب توجه است. در این تست عملکرد این پیکاپ بزرگ فورد در شرایط مختلف و آب و هوای خشک و مرطوب نیز فراهم شده است. تست کننده ی این خودرو جانی بومر است که معمولا در تست هایش شرایط مختلف آب و هوایی را نیز لحاظ می کند. فرقی ندارد که یک خودروی کاری به او بدهید یا یک خودروی لوکس.
فورد F-۲۵۰ در مدل ۲۰۱۹ از یک موتور توربودیزل V۸ با حجم ۶.۷ لیتر بهره مند است که می تواند ۴۵۰ اسب بخار قدرت و ۱۲۶۷ نیوتون متر گشتاور تولید کند. در حالت تک دیفرانسیل این خودرو می تواند در ۷.۵۳ ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر بر ساعت برسد و در حالت ۴WD مقداری سریع تر شده و در ۷.۴۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا می کند.
بومر تست حداکثر سرعت را نیز روی این وانت انجام داد و به عدد ۱۵۴ کیلومتر بر ساعت رسید. گرچه این عدد قم بالایی نیست ولی برای یک وانت بزرگ کاری کاملا کافی است. جالب است که در حداکثر سرعت نیز همچنان امکان استفاده از کروز کنترل وجود دارد.
تست بعدی که روی فورد F-۲۵۰ انجام شد تست ترمز بود. عملکرد فورد در این بخش خیلی خوب بود و حتی در زمین خیس نیز ترمزها توانستند کارایی بالایی را از خود نشان دهند. در یک تست موس هم که در سرعت ۵۶ کیلومتر بر ساعت انجام شد فورد F-۲۵۰ عملکردی خوب را از خود نشان داد به طوری که با افزایش سرعت به ۷۲ کیلومتر بر ساعت نیز خودرو همچنان پایدار بود و تست موس را با موفقیت به اتمام رساند.
در پایان تست جانی بومر می گوید که فورد F-۲۵۰ خودرویی بسیار مقاوم است. موتور این خودرو در شرایط تست در حالی که زیر فشار زیادی قرار داشت اصلا دچار افزایش دما نشد و در مدت تست نیز سیستم تهویه مطبوع خودرو روشن بوده و به خوبی وظیفه ی خود را انجام می داد.
ویدیوی تست این خودرو را به هیچ وجه از دست ندهید.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک