به گزارش ایران پلاک - بی‌ام‌و نسخه‌ی پلاگین هیبریدی از کراس‌اور X۱ را رونمایی کرد که از سال ۲۰۲۰ با کد xDrive۲۵e PHEV وارد بازار خواهد شد.
بی‌ام‌و نسخه‌ای جدید از محصول شاسی‌بلند کوچک خود، X۱ را معرفی کرده است. نسخه‌ی پلاگین هیبریدی از X۱ با کد xDrive۲۵Le از سال ۲۰۱۶ در بازار موجود است؛ ولی فقط در بازارهای آلمان و چین عرضه می‌شود و در سایر نقاط جهان دردسترس نیست.
بی‌ام‌و تصمیم گرفته عرضه‌ی مدل هیبریدی X۱ را گسترش دهد و آن را در بازار اروپا نیز عرضه کند. این مدل از اواخر سال ۲۰۱۹ و به‌عنوان مدل ۲۰۲۰ وارد بازار خواهد شد. این مدل که با کد xDrive۲۵e PHEV شناخته می‌شود، احتمالا از فناوری پلاگین هیبرید مشابه با بی‌ام‌و ۲۲۵xe اکتیوتورر برخوردار است.
بی‌ام‌و X۱ xDrive۲۵e PHEV از باتری ۹.۷ کیلووات‌ساعتی بهره‌مند است که می‌تواند شعاع حرکتی تمام‌الکتریکی بیش از ۵۰ کیلومتر را برای این خودرو به‌همراه داشته باشد. مصرف سوخت ترکیبی این کراس‌اور پلاگین هیبریدی نیز چیزی درحدود دو لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر پیش‌بینی شده و ازنظر آلایندگی، در هر کیلومتر، تنها ۴۳ گرم کربن‌دی‌اکسید منتشر می‌کند. بی‌ام‌و اطلاعات بیشتری از این خودرو منتشر نکرده و قرار است جزئیات فنی کامل با نزدیک‌شدن به زمان عرضه اعلام شوند. بااین‌حال، فقط گفته شده این مدل به سیستم چهارچرخ محرک نیز مجهز خواهد بود.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک