به گزارش ایران پلاک - گروه "خودروسازان بم" ویژه خرداد ماه ۹۸، خبر از شرایط فروش نقدی جیلی GC۶ نیوفیس در مدل اکسلنت داده است و مشتریان می توانند بعد از گذشت ۱ ماه از ثبت نام ماشین خود را تحویل بگیرند، اما موضوع مهم تر از این می تواند افزایش قیمت حدودا ۱۴ میلیون تومانی با گذشت تنها ۲ ماه باشد که هرماه ۷ میلیون تومان به قیمت نهایی خودرو اضافه شده است.
همانطور که در جدول زیر شاهد خواهید بود، گروه خودروسازان بم در فروردین ماه امسال اقدام به فروش خودروی جیلی GC۶ نیوفیس با قیمت ۱۳۸ میلیون تومانی کرده است و یک ماه بعد از آن در اردیبهشت ماه امسال با افزایش قیمت ۷ میلیون تومانی، خودروی سدان خود را با قیمت ۱۴۵ میلیون تومانی در دسترس کاربران قرار داده است، اما این تمام ماجرا نیست و گروه خودروسازان بم برای خردادماه امسال نیز ۷ میلیون تومان دیگر به قیمت خودرو اضافه کرده و در شرایط فروش خردادماه خود قیمت جدید ۱۵۲ میلیون تومانی را اعلام کرده است که با موعد تحویل ۱ ماهه در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
در ادامه بد نیست بدانید که خودروی عرضه شده به مشتریان از مدل "نیو فیس" با ظاهری جذاب تر نسبت به نسخه قبلی خواهد بود که مشتریان می توانند خروجی قدرت ۱۰۵ اسب بخاری و گشتاور ۱۳۶ نیوتن متری از موتور چهار سیلندر ۱.۵ لیتری آن برای رسیدن به سرعت ۱۷۲ کیلومتر برساعت و همچنین شتاب صفر تا صد حدودا ۱۳ ثانیه دریافت کنند. تبدیل و انتقال نیروی موتور به سمت چرخ های جلو برعهده جعبه دنده ۴ سرعته اتوماتیک خواهد بود که ساخت کشور ژاپن و از نوع اتوماتیک JATCO است.
برای طراحی وساخت این خودروی ۱۱۳۲ کیلوگرمی، به طور کلی از ابعاد ۴۳۴۲ میلی متری برای طول خودرو، ابعاد ۱۶۹۲ میلی متری برای عرض خودرو و همچنین ارتفاع کلی ۱۴۳۵ میلی متری استفاده شده است. از مهم ترین ویژگی های ایمنی اتومبیل هم می توان به تنها ۲ کیسه هوای ایمنی برای سرنشینان جلو، سیستم های ترمز و پایداری ABS و EBD، چراغ های مخصوص روز و همچنین سانروف اشاره داشت.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک