به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،برای مدل ۲۰۱۷، کیا موتورز تیپ پلاتینیوم را از مدل‌های راندو حذف کرده است که این امر تعداد گونه‌های این خودرو را به ۲ تیپ کاهش می‌دهد.
هر دو مدل کیا راندو از یک پیشرانه‌ی بنزینی ۲ لیتری مجهز به سیستم تزریق مستقیم سوخت (GDI) بهره‌مند هستند که می تواند ۱۶۳ اسب بخار قدرت و ۲۱۳ نیوتون متر گشتاور تولید کند. نیروی تولیدی این پیشرانه از طریق یک جعبه دنده‌ی خودکار شش سرعته به چرخ‌ها انتقال پیدا می‌کند.
نسخه‌ی پایه‌ی این خودرو با نام S قابلیت حمل پنج سرنشین را دارد و قیمت آن با احتساب عوارض از ۲۶ هزار و ۹۹۰ دلار آغاز می‌شود. مدل هفت نفره‌ی راندو نیز با نام Si دارای قیمت پایه‌ی ۳۱ هزار و ۴۹۰ دلار با احتساب عوارض جاده‌ای است که نشان می‌دهد قیمت مدل پایه‌ی این خودرو نسبت به مدل سال گذشته ۴۵۰۰ دلار کاهش یافته است.
کیا موتورز باور دارد که این دو مدل جدید نظر خریداران شخصی را به خود جلب خواهند کرد در حالی که مدل پنج نفره‌ی این راندو می‌تواند به عنوان گزینه ای برای ناوگان‌های حمل و نقل نیز مد نظر قرار گیرد.
کیا راندو به صورت استاندارد مجهز رینگ‌های ۱۶ اینچی است که در مدل S از نوع فولادی و در مدل Si از نوع الومینیومی هستند. همچنین حسگر پارک عقب، دوربین دید عقب، کروز کنترل و محدود کننده‌ی سرعت (لیمیتر) در کیا راندو به صورت استاندارد موجود هستند.
مدل Si راندو به صورت استاندارد مجهز به سیستم رهیاب ماهواره ای نیز است.
فضای حمل بار کیا راندو در مدل پنج نفره‌ی S معادل ۵۳۶ لیتر است که با تا کردن صندلی های عقبی می توان این فضا را تا ۱۶۹۴ لیتر افزایش داد. فضای حمل بار مدل هفت نفره‌ی Si نیز به میزان قابل توجه ۴۹۲ لیتر است که آن هم قابلیت افزایش تا ۱۶۵۰ لیتر را دارد.
کیا راندو نیز همانند سایر محصولات کیا موتورز از گارانتی ۷ ساله بدون محدودیت کیلومتر و پشتیبانی جاده ای به مدت ۷ سال برخوردار است.
کیا راندو ۲۰۱۷ موفق به دریافت پنج ستاره‌ی ایمنی از موسسه‌ی ANCAP استرالیا شده است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک