به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،سانگ‌ یانگ با طیف جدید SUVهای خود که در میان آن‌ها یک مدل هفت‌نفره وجود خواهد داشت قصد رقابت با لندروور دیسکاوری اسپرت، کیا سورنتو و هیوندای سانتافه را در سال ۲۰۲۰ دارد. سازندهٔ کره‌ای در حال حاضر از دو پلت‌فرم استفاده می‌کند. یک نمونهٔ مونوکوک برای مدل‌هایی چون تیوولی و یک نمونهٔ نردبانی برای SUVهای بزرگ‌تری مثل رکستون.
مدیرعامل سانگ‌ یانگ «Johng-sik Choi» در مصاحبه‌ای اختصاصی با اتو اکسپرس گفته است:
«ما در حال توسعهٔ یک پلت‌فرم مونوکوک جدید در کلاس D جهانی هستیم جهت ساخت یک SUV کلاس D و یک MPV کلاس D طی پنج سال آینده. ما قصد داریم ترکیب کلی محصولاتمان را حفظ کنیم؛ یعنی خودروهایی با توانایی آفرود بالا اما کاملاً مدرن و بروز. این تخصص ما است و ما را از دیگران متمایز می‌کند. محیط‌های سخت و مسیرهای خشن مناسب خودروهای ما هستند. سانگ‌یانگ دارای ۶۵ سال سابقه است که میراث این سال‌ها ترکیب بدنه روی شاسی و پیشرانه‌های دیزل است».
همچنین مدیرعامل سانگ‌ یانگ در ادامه تأیید کرد که تولید این شرکت به ۵۰۰ هزار دستگاه در سال افزایش پیدا خواهد کرد. این مهم به لطف استفاده از تکنولوژی‌های خود شرکت، فناوری‌های شرکت مادر یعنی ماهیندرا و لوازم الکترونیکی ساخت LG به دست خواهد آمد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک