به گزارش ایران پلاک - دپارتمان پلیس نیویورک به‌تازگی گزارش‌هایی مبنی‌بر سرقت آینه‌های جانبی ۱۹ خودروی لوکس، منتشر کرده است.
به‌گزارش نیویورک پست، آینه‌های جانبی تعدادی از خودروهای گران‌قیمت به‌تازگی در منهتن به‌سرقت رفته است. بنابر گزارش دپارتمان پلیس نیویورک، اخیرا آینه جانبی ۱۹ خودرو به‌سرقت رفته است.
خودروهایی که مورد سرقت قرار گرفته‌اند، شامل مرسدس بنز، آئودی، پورشه، لکسوس و بی‌ام‌و بوده‌اند که اکثرا از آینه‌هایی با دوربین بهره می‌برند و قیمتی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار دارند. به‌گفته‌ی یکی از کارکنان دپارتمان پلیس منهتن:

این یک الگوی محلی در منطقه شمالی منهتن است و به‌نظر نمی‌رسد که در تمام شهر اتفاق بیفتد. سارقان در خودروهای لوکس، هر دو آینه جانبی را به‌سرقت برده‌اند تا آن‌ها را دوباره به‌فروش برسانند.
در اکثر موارد، سرقت در شب اتفاق افتاده است. در همین راستا، نیروهای گشت‌زنی بیشتری برای شب‌ها درنظر گرفته‌ شده است. تیموتی مالین، معاون بازرسی پلیس، می‌گوید:

مردم این روزها صدای دزدگیر خودروها را نادیده می‌گیرند؛ اما اگر صدایی مبنی‌بر روشن‌شدن دزدگیر در نیمه‌شب شنیدید و مورد مشکوکی را مشاهده کردید، با پلیس تماس بگیرید.

اکثر خودروهای جدید در آینه‌های جانبی از دوربین مخصوص سیستم پارک و راهنمای نقطه‌ی کور بهره می‌برند. بااینکه عرضه‌ی این دوربین‌ها با محبوبیت روزافزون مواجه است؛ اما طبق شواهد، توجه سارقان را هم به خود جلب کرده است.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک