به گزارش ایران پلاک - پرشیا خودرو، نماینده رسمی بی ام و در ایران، علاوه بر شرایط فروش و قیمت بی ام و ۲۳۰i ، قیمت و شرایط فروش بی ام و X۱ با مدل ۲۰۱۷ را نیز اعلام کرد. آخرین نسل وارد شده از بی ام و X۱ به کشور، نخستین بار توسط پرشیا خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان و در سال ۹۴ به نمایش گذاشته شد. نسل جدید بی ام و X۱ دارای ابعاد و اندازه بزرگتری نسبت به نسل قبلی خود است و بیشتر به یک بی ام و X۳ شباهت دارد که برای بسیاری از خریداران، نقطه قوت محسوب می شود.
نکته قابل توجه در ظاهر این خودرو، دو خروجی جداگانه در زیر سپر برای اگزوزها هستند که به علت نصب پیشرانه قوی تر تدارک دیده شده اند. گیربکس ۸ سرعته استپ ترونیک خودرو نیز می تواند ۲۳۱ اسب بخار قدرت را به هر چهار چرخ انتقال دهد تا شاهد شتاب ۶.۵ ثانیه ای از این شاسی بلند باوارایی باشیم. برای کوچکترین عضو بلندقامتان بی ام و، این رقم کاملا مطلوب به حساب می آید.
از جمله امکانات بی ام و X۱ می توان به پدال های تعویض دنده پشت فرمان، دوربین عقب، سقف پانورامای دو تکه، رادار جلو به همراه هشدار دهنده عابر، هشدار دهنده حرکت بین خطوط، سیستم کمکی پارک، روکش چرمی به همراه گرمکن صندلی های جلو، نمایشگر اطلاعات روی شیشه جلو HUD اشاره کرد که لیستی کفایت بخش به نظر می رسد. در ادامه می توانید قیمت بی ام و X۱ را مشاهده کنید. شرایط فروش این خودرو به صورت پرداخت نقدی با تحویل فوری بوده و موعد تحویل خودروها نیز سی روزه است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک