به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی کرمان موتور ویژه اردیبهشت ماه ۹۸، قیمت جدید خودروی سدان جک J۴ را اعلام کرده است که نسبت به قیمت قبل خود حدود ۳۷ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است.
پیش از این مشتریان شرکت خودروسازی "کرمان موتور" برای فروش جک J۴ قیمت حدودا ۷۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را در نظر گرفته بود، اما حالا این قیمت افزایش ۳۷ میلیون تومانی تجربه کرده است و به قیمت جدید ۱۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است تا شاهد ورود جک J۴ به باشگاه خودروهای ۱۰۰ میلیون تومانی باشیم.

در ادامه بد نیست بدانید که شرکت سازنده از موتور چهار سیلندر ۱.۵ لیتری بر روی جک J۴ استفاده کرده است که موفق به دریافت استانداردهای "یورو ۵" شده و می‌تواند خروجی قدرت ۱۰۳ اسب بخاری در دور موتور ۶۰۰۰ داشته باشد که با هدایت این نیرو به سمت چرخ‌های اتومبیل، می‌توان به حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کرد. علاوه بر این، شرکت خودروسازی "JAC" برای انتقال گشتاور ۱۴۶ نیوتن متری پیشرانه اتومبیل که در دور موتور ۴۵۰۰ بدست می‌آید، از یک گیربکس انتقال متداول CVT با حالت‌های رانندگی "اسپرت" و "برف" استفاده کرده است که خروجی آن به رینگ‌های ۱۵ اینچی آلومینیومی جلو خواهد رسید، هرچند بر روی چرخ‌‌های عقب هم رینگ و لاستیک‌های مشابه استفاده شده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک