به گزارش ایران پلاک - بالاخره بعد از انتشار تعدادی تصاویر با وضوح کم از فیس‌لیفت دوم جک S۳ در سایت‌های خودرویی چینی، حال تصاویری واضح از این فیس‌لیفت منتشر شده که چهره این خودرو را نشان می‌دهد. همانگونه که در این تصاویر دیده می‌شود، طراحان شرکت جک همانند خودروهای هایما S۵ جدید و بائوجان ۵۱۰ چراغ‌های روشنایی در روز باریکی را در بالاترین قسمت و لبه درب موتور نصب نموده و چراغ‌های اصلی را در زیر آنها قرار داده‌اند.
در داخل خودرو تغییرات نسبت به فیس لیفت اول بسیار کم هستند و تقریباً فضای داخلی همان فضای داخلی فیس‌لیفت اول است. البته مدلی که در ایران مونتاژ می‌شود نمونه اولیه و فیس لیفت نشده است، لذا فضای داخلی نسخه‌ای که ما فعلاً در ایران داریم کاملاً متفاوت با فضای داخلی فیس لیفت‌های اول و دوم می‌باشد.
از لحاظ قوای محرکه نیز در کنار موتورهای تنفس طبیعی با حجم ۱.۵ و ۱.۶ لیتر، گویا در نظر است موتور توربو سه سیلندر با حجم ۱.۲ لیتر TGDI به این دو موتور تنفس طبیعی اضافه شود. با هر سه این موتورها همان گیربکس CVT قبلی ارائه می‌شود. حداکثر توان موتور جدید برابر با ۱۲۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور آن هم برابر با ۱۵۰ نیوتن بر متر است که هر چند این مقادیر از لحاظ عددی کاملاً برابر با حداکثر قدرت و حداکثر گشتاور موتور تنفس طبیعی با حجم ۱.۶ لیتر GDI می‌باشند، ولیکن مسلماً بخاطر در دسترس بودن حداکثر گشتاور در دور موتور پائین‌تر، شتاب خودرو کمی بهتر و مصرف خودرو هم کمتر خواهد شد.
فعلاً کرمان موتور در نظر ندارد تا نسخه‌های فیس‌لیفت از جک S۳ را روانه بازار کند اما مطمئناً با توجه به چهره بسیار مدرن‌تر و فضای داخلی بهتر این خودرو، در صورت عرضه می‌تواند تاثیر مثبتی در فروش آن داشته باشد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک