به گزارش ایران پلاک - سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن از آغاز طرح ویژه خدمات امداد نوروزی از ۲۸ اسفند ۹۷ لغایت ۱۶فروردین ۹۸ به مدت ۱۸روز جهت ارائه خدمات پشتیبانی به کلیه مشتریان شرکت بهمن موتور در ایام نوروز خبر می دهد.
این طرح با همکاری ناوگان خودروهای امدادی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران و بالغ بر ۲۰۵۰ دستگاه خودرو امدادی در مراکز استانها و شهرهای کشور به مشتریان گروه بهمن ارائه خدمات خواهد کرد.
در طرح امداد نوروزی گروه بهمن، ۶۳ نمايندگی شرکت بهمن موتور در ۵۴ شهر و ۴۸ پایگاه امداد رسانی ثابت در ۲۰ استان همراه با خودرو های امدادی جدید و امداد فنی و تخصصی گروه بهمن در ۴۱ نقطه استراتژیک و پرتردد در سراسر کشور در ایام نوروز به اجرا گذاشته خواهد شد .
شایان ذکر است طرح امداد نوروزی سال ۹۸ شامل خدماتی همچون ، امداد در محل، حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی شرکت بهمن موتور، سوخت رسانی، تعویض زاپاس و ارائه مشاوره فنی توسط کارشناسان می باشد و ارسال قطعات مصرفی و قطعات امدادی برای نمایندگی ها و پایگاه های امدادی و همچنین پشتیبانی تامین و ارسال سریع قطعات درتمامی ایام طرح به صورت شبانه روزی به نمایندگان کشیک نوروزی، از جمله ویژه گی های بارز این طرح به شمار می آید.
گفتنی است کلیه نمایندگی های کشیک در این ایام از ساعت ۸ صبح الی ۶ عصر آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشند .
همچنین مشتریان می توانند برای دریافت خدمات امدادی و یا بیان نظرات و پیشنهادهای خود در تمام ساعات شبانه روز با شماره ۴۸۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک