به گزارش ایران پلاک - جایزه طراحی آلمان (German Design Awards) که به اختصار می توانیم آن را GDA بخوانیم، امسال از سرزمین خود برنده بهترین طراحی سال اتومبیل را انتخاب کرده است و همانطور که در عنوان مقاله به آن اشاره کردیم، خودروی شاسی بلند مسافرتی فولکس واگن توارگ در نسل سوم خود موفق شده دریافت کننده این جایزه ارزشمند از فرانکفورت آلمان باشد و نه تنها هیئت کارشناسان این موسسه، بلکه بدون شک بسیاری دیگر از فعالان صنعت خودروسازی هم موافق انتخاب شاسی بلند خوش چهره فولکس واگن به عنوان طراحی سال آلمان خواهند بود.
دلیل انتخاب فولکس واگن توارگ نسل سوم به عنوان برترین طراحی اتومبیل سال آلمان در چند جمله خلاصه شده است و دراین خصوص گفته شد که نسل سوم فولگس واگن توارگ طراحی بی نظیر داشته و فاکتورهای طراحی آن یک چهره کامل و ظریف را به نمایش گذاشته است. طراحی اتومبیل در نوع خود کامل و بی نظیر است و با استفاده از عوامل طراحی کلاسیک، باعث شده تا نسل سوم فولکس واگن توارگ تبدیل به یک خودروی خانوادگی جذاب و آرامش بخش با طراحی هماهنگ باشد. هرچند تنها ظاهر اتومبیل نیست که می تواند مشتریان خود را هیجان زده کند، بلکه این خودرو عملکردی مطلوب، فضای کابین زیبا، تکنولوژی های بالا و همچنین عوامل سرگرم کننده متعدد خواهد داشت.
رئیس بخش طراحی کمپانی خودروسازی فولکس واگن می گوید که نسل سوم فولکس واگن توارگ شخصیتی صلح طلب و دوستانه خواهد داشت و نیازی نیست برای اثبات این موضوع مبارزه کند. خصوصیات این اتومبیل براساس آرامش پایدار رشد پیدا کرده و حالا در نسل سوم خود تکامل پیدا کرده است.

منبع : خودرو بانک

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک