به گزارش ایران پلاک - سایپا سیتروئن را می توان این روزها یکی از پرحاشیه ترین خودروسازانی دانست که هنوز نتوانسته است با برنامه ای مشخص به جلب نظر خریداران بپردازد.

چند وقتی می شود که خریداران خودروی سیتروئن سی۳ با بلاتکلیفی به سر می برند و هر روز با یک اتفاق روبرو می شوند.

در تازه ترین اقدام این شرکت خودروسازی و در دعوتنامه خریداران سیتروئن سی۳ بند جدیدی گنجانده شده است.

این بند جدید به مشتری گوشزد می کند که این خودرو برای مشتری مصرف کننده در نظر گرفته شده است و به همین دلیل سند خودرو تا پایان زمان گارانتی دو ساله در رهن شرکت است و خریدار نمی تواند آن را واگذار کند.

در این شرایط جدید، برای مشتریان، دو دعوتنامه، قابل انتخاب خواهد بود که مشتریان می توانند با توجه به شرایط هر یک از این دعوتنامه ها و بدلخواه، نسبت به انتخاب و تکمیل وجه و دریافت خودرو، مبادرت نمایند.

لذا برای مشتریان، دو دعوتنامه فعال گردیده است:

۱. یک دعوتنامه بر اساس قیمت تمام شده مصوب سازمان حمایت/کمیته خودرو ۹۷/۰۸/۳۰ که قیمت نهایی بر اساس سود قانونی در چارچوب ضوابط قیمت گذاری کالاهای تولید داخل مندرج در سایت سازمان حمایت و سایر هزینه های قانونی ذیل فاکتور می باشد. که در این حالت، خودرو، با قیمت قانونی مبنای ۲۲۶.۴۵ میلیون تومان می باشد و مبلغ حدود ۱۶۰ میلیون تومان بابت تکمیل وجه می باشد.

۲. یک دعوتنامه دیگر هم بر اساس تمایل مشتریان، قابل انتخاب می باشد که مبنای این دعوتنامه، نامه سازمان حمایت /مصوبه کمیته خودرو به تاریخ ۹۷/۱۰/۲۹ که اساس آن، مجددا همان قیمت تمام شده مصوب ۹۷/۰۸/۳۰ می باشد که بمنظور حمایت از مصرف کنندگان واقعی، تسهیلات حمایتی برای آن در نظر گرفته شده است و مبلغ تکمیل وجه در زمان تحویل خودرو، حدود ۱۰۴ میلیون تومان می باشد. همانگونه که در این دعوتنامه توضیح داده شده است، با توجه به اختصاص یافتن تسهیلات حمایتی در خصوص این دعوتنامه و موارد قانونی مترتب بر آن، خودروی مربوط به این دعوتنامه، تنها برای مصرف کنندگان واقعی می باشد و سند این خودرو، غیر قابل نقل و انتقال و بمدت دو سال تا پایان گارانتی خودرو در رهن شرکت خواهد بود و جزییات شرایط آن (از جمله اخذ ضمانتهای قانونی در زمان تحویل خودرو)، متعاقبا تعیین و اطلاع رسانی خواهد گردید.

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک