به گزارش ایران پلاک - یکی از شاسی بلندهای جمع و جور و پر فروش بازار، که شهرت خوبی در بازار کشورمان دارد، سانگ یانگ کوراندو است. اخیرا این شرکت کره ای، تصاویر مربوط به نسخه ۲۰۱۹ این خودرو را منتشر کرده و به نوعی برای حضور در نمایشگاه خودرو ژنو، که چندی دیگر برگزار می شود، اعلام آمادگی کرده است.
سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ ، نسل چهارم از این شاسی بلند جمع و جور کره ای محسوب می شود. نسل جدید محصولات سانگ یانگ، دستخوش تغییراتی در ظاهر خارجی شده اند و مشابهت ها بین این خودرو و سانگ یانگ رکستون G۴ غیر قابل انکار است. نسل جدید کوراندو عضلانی تر و خشن تر شده و شاهد تغییرات محسوسی در طراحی چراغ ها و سپر بوده است. گفته می شود که خودروهای جدید سانگ یانگ، از مدل مفهومی e-SUV برای طراحی الهام می گیرند، اما سطح الگوبرداری از این مدل مفهومی چندان جلب توجه نمی کند.
زبان طراحی جدیدی که برای توسعه داشبورد و کابین سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ استفاده شده، Blaze Cockpit نام دارد و تمرکز آن بر روی دیجیتالی کردن کابین است. صفحه نمایش لمسی در نظر گرفته شده برای این خودرو، ۱۰.۲۵ اینچی بوده و نشانگرهای پشت آمپر نیز دیجیتالی و ۹ اینچی هستند. این طرح جدید باعث شده تا تعداد دکمه های فیزیکی کابین به شدت کاهش یابد و اکثر تنظیمات به صفحه نمایش انتقال یابد.
SUV ها به شدت بر کارایی متمرکز هستند و از این نظر نیز نسل جدید کوراندو با حجم صندوق عقب ۵۵۱ لیتر، یکی از بهترین ها در نوع خودش محسوب می شود. مشخصا این حجم صندوق با خواباندن صندلی های عقب، افزایش خواهد یافت. در صورت تمایل مشتری، سانگ یانگ کوراندو می تواند به درب صندوق الکتریکی نیز مجهز شود. پیشرانه اصلی که سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ با آن عرضه خواهد شد، پیشرانه ۱.۶ لیتری توربودیزل است که با قدرت ۱۱۴ اسب بخار و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر، ارقام متوسطی را نشان می دهد. این پیشرانه، دقیقا همان موتوری است که بر روی سانگ یانگ تیوولی نصب شده است.
همان گونه که انتظار داریم، سانگ یانگ این خودرو را به سطح مناسبی از تجهیزات ایمنی مجهز کرده که عبارتند از: کروز کنترل انطباقی، ترمز اضطراری، سیستم مراقبت از هوشیاری راننده و سیستم هشدار برخورد از جلو. اطلاعات و مشخصات بیشتر، به خصوص در زمینه قوای فنی، در نمایشگاه خودرو ژنو اعلام خواهند شد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک