به گزارش ایران پلاک - شرکت مدیران خودرو با همکاری اتحادیه تعاونی های مصرف فرهنگیان، شرایط فروش ویژه برای عرضه شاسی بلند "ام وی ام X۳۳ S" در مدل اسپرت به مشتریان فرهنگی خود در نظر گرفته است که در قالب طرح فروش اقساطی به همراه بازپرداخت منعطف عرضه خواهد شد.
باتوجه به اعلام شرکت مدیران خودرو، شاسی بلند ام وی ام X۳۳S با قیمت ۱۹۱ میلیون تومانی به فروش خواهد رسید که در این طرح فروش می توان با پرداخت تنها ۶۶ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت در طرح فروش مدیران خودرو ویژه فرهنگیان ثبت نام کرد. گفتنی است که موعد تحویل اتومبیل ۱ ماهه بوده و بازپرداخت اقساط این شرایط فروش هم از ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه منعطف خواهد بود که جزییات آن به طور خلاصه در زیر آمده است.
- اقساط ۱۲ ماهه: بازپرداخت ماهیانه ۱۱ میلیون و ۷۵۱ هزار تومان
- اقساط ۲۴ ماهه: بازپرداخت ماهیانه ۶ میلیون و ۶۳۶ هزار تومان
- اقساط ۳۶ ماهه: بازپرداخت ماهیانه ۴ میلیون و ۹۸۲ هزار تومان
- اقساط ۴۸ ماهه: بازپرداخت ماهیانه ۴ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان
- اقساط ۶۰ ماهه: بازپرداخت ماهیانه ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان

در ادامه گفتنی است که خودروی X۳۳S در قالب دو تیپ معمولی و اسپرت در بازار وجود دارد که در این طرح فروش نسخه اسپرت اتومبیل به مشتریان عرضه خواهد شد، هرچند ناگفته نماند که مدل اسپرت تفاوت‌های خوبی همچون سقف مشکی رنگ، سپرهای اسپرت و همچنین خروجی اگزوز دوگانه دارند که البته خروجی‌های اگزوز واقعی نیستند، اما تاثیر خود را در طراحی خودرو گذاشته و حس داشتن یک شاسی بلند شهری اسپرت حداقل در ظاهر را به مخاطب القا می‌کند.
گفتنی است که این مدل همچون سابق، به یک پیشرانه ۱۹۷۱ سی سی چهار سیلندر مجهز شده است که خروجی قدرت آن در دور موتور۵۷۵۰ به عدد ۱۳۴ اسب بخار و گشتاور آن هم در ۴۳۰۰ دور بر دقیقه به ۱۸۰ نیوتن متر می‌رسد که با ارسال این نیرو از طریق جعبه دنده ۵ سرعته دستی یا اتوماتیک CVT به چرخ‌ها، حداقل شتاب صفر تا صد ۱۳.۴ ثانیه و حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت بدست می آید.
ابعاد و اندازه این خودرو هم در طول کلی ۴۴۱۹میلی متر، عرض ۱۷۶۵ میلی متر، ارتفاع ۱۶۵۱ میلی متر و فاصله بین دو محور ۲۵۱۰ میلی متر خلاصه می‌شود که نسبت به نسخه X۳۳ حدود ۲۹ میلی متر طولانی‌تر و حدود ۵۴ میلی متر کوتاه‌تر است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک