به گزارش ایران پلاک - شورولت بزرگ‌ترین ماکت لگوی خود در سایز واقعی را بر اساس مدل سیلورادو و با استفاده از ۳۰۰ هزار قطعه و صرف ۲ هزار ساعت زمان ساخته است.
شورولت در سال ۲۰۱۷ با ساخت ماکت فول سایز لگو از بتموبیل با همکاری برادران وارنر توجه‌هارا به ماکت‌های سایز واقعی خود جلب کرد. برخلاف برندهایی همچون تویوتا، رنو و بوگاتی، خودروسازان آمریکایی علاقه چندانی به لگو ندارند و هرگز یک لگو از محصولات خود در سایز واقعی را نساخته‌اند.
اما شورولت تصمیم گرفته تا این روند را متوقف کند و به همین منظور از ماکت لگوی با مقیاس ۱:۱ خود رونمایی کرده است. این ماکت لگو یک وانت شورولت سیلورادو ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹ است و ابعاد آن دقیقا با نمونه‌ی واقعی این پیکاپ بزرگ برابری می‌کنند.
این ماکت لگو ۱.۸ متر ارتفاع، ۶ متر طول و ۲.۴ متر عرض دارد و توسط یک تیم ۱۸ نفره ساخته شده است. این تیم که توسط Lego Master Builders آموزش دیده بودندُ با استفاده از ۳۳۴ هزار و ۵۴۴ قطعه لگو و در زمانی بیش از ۲ هزار ساعت توانستند کار ساخت این ماکت را به اتمام برسانند.
در ساخت این ماکت از قطعه‌های لگوی ۸×۲ استفاده شده است و محصول نهایی بیش از ۱.۶ تن وزن دارد. این خودرو در فروشگاه لگو در انفیلد قرار دارد و تمامی جزییات در ساخت آن رعایت شده‌اند. حتی چراغ‌های آن نیز روشن می‌شوند.
ساخت این لگو نوعی بازاریابی توسط شورولت است و گویا این خودرو قرار است در فیلم آینده‌ی لگو با نام Lego Movie ۲: The Second Part نیز حضور داشته باشد.


منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک