به گزارش ایران پلاک - فورد در آستانه‌ی آغاز به کار نمایشگاه خودروی شیکاگو، نسخه‌ی جدیدی از مدل F-۱۵۰ به نام هارلی دیویدسن معرفی کرده است.
فورد در حال آماده شدن برای رونمایی از پیکاپ F-۱۵۰ هارلی دیویدسن مدل ۲۰۱۹ در نمایشگاه خودروی شیکاگو است. این محصول جدید را نباید جزو خودروهای رسمی فورد به حساب آورد چون درواقع توسط این شرکت تولید نشده است و تولید آن را شرکت دیگری به نام توسکانی موتور (Tuscany Motor Company) بر عهده دارد. قیمت این نسخه‌ی ویژه برای مدل‌هایی که دارای رنگ مشکی Agate هستند ۹۷ هزار و ۴۱۵ دلار و برای مدل‌های دارای رنگ سفید پلاتینیومی ۹۷ هزار و ۷۱۰ دلار است. رنگ سوم نیز خاکستری Leadfoot نام دارد و قیمت F-۱۵۰ هارلی دیویدسن با این رنگ نیز ۹۸ هزار و ۴۳۳ دلار است.
مدل هارلی دیویدسن F-۱۵۰ از نظر ظاهری با رینگ‌های ۲۲ اینچی، خودرویی کاملا متمایز است که در طراحی آن‌ از موتورسیکلت هارلی دیویدسن Fat Boy الهام گرفته شده است. روی این رینگ‌ها هم شاهد نصب تایرهای غول پیکر ۳۵ اینچی چهار فصل هستیم. برای بهبود توانایی‌های این خودرو از سیستم تعلیق ارتقا یافته‌ی برند BDS با کمک فنرهای Fox استفاده شده است. سیستم اگزوز استاندارد فورد F-۱۵۰ نیز با نمونه‌ی اسپرت ساخت Flowmaster تعویض شده است که خروجی‌های آن به رنگ مشکی و از جنس آلومینیوم هستند.
طراحان برای بهبود تنفس موتور و ایجاد ظاهری خشن و اسپرت از یک هود ورودی هوا روی کاپوت استفاده کرده‌اند که به ورودی هوای فورد رپتور شباهت دارد. طرح لانه زنبوری جلو پنجره نیز در بخش میانی سپر دیده می‌شوند که در طرفیت خود پذیرای چراغ‌های مه شکن LED است. در نمای جانبی F-۱۵۰ هارلی دیویدسن نیز شاهد همرنگ شدن گلگیرها با رنگ بدنه هستیم. همچنین برای تزیین خودرو در نشان هارلی دیویدسن از قطعات نارنجی رنگ بهره‌گیری شده است.
اولین چیزی که داخل کابین F-۱۵۰ هارلی دیویدسن جلب توجه می‌کند، روکش چرمی با تودوزی نارنجی رنگ است. نشان موتورسیکلت هارلی نیز در جای جای کابین از روی صندلی‌ها گرفته تا رودری‌ها، کفپوش و حتی پشت آمپرها به چشم می‌خورد. هنوز مشخصات فنی فورد F-۱۵۰ هارلی دیویدسن اعلام نشده است و باید تا آغاز به کار نمایشگاه خودروی شیکاگو و رونمایی رسمی از این خودرو صبر کنیم.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک