به گزارش ایران پلاک - سابینا نوبری، مدیر منطقه اروپا، آسيا، ‌آمريكا و CIS با بیان مطلب فوق اظهار داشت: پس از بررسی های لازم و نیازسنجی بازار و استقبال چشمگیر مردم از خودروهای اتوماتیک، به تصمیم مدیریت ارشد گروه یک محصول اتوماتیک به سبد محصولات این سایت اضافه شد.

نوبری در خصوص آماده سازی خطوط تولید پژو پارس اتوماتیک گفت: تغییرات لازم در خطوط تولید این سایت توسط مهندسین ارشد ایران خودرو انجام شد و اولین محموله قطعات محصول به منظور گذراندن مراحل کیفیت وارد خطوط تولید شد.

وی در خصوص برنامه ریزی برای میزان تولید این محصول افزود : برنامه ریزی شرکت برای تولیدپژو پارس دنده اتوماتیک در نیمه اول سال ۱۳۹۸ در سایت آذربایجان بیش از یک هزار دستگاه برآورد شده است.

نوبري تاكيد كرد : از آنجایی که سایت آذربایجان به عنوان پایگاه صادراتی محصولات ما محسوب می شود قطعا با ورود پارس دنده اتوماتیک و یک محصول دو گانه سوز می تواند بهره وری بیشتری را برای گروه صنعتی ایران خودرو در سال ۹۸ به ارمغان آورد.

گفتني است ، سایت آذربایجان یکی از سایت ها موفق ایران خودرو محسوب می شود که با گذشت نزدیک به یک سال حدود یک هزار دستگاه خودروی دنا، دنا پلاس و سمند EF۷ را تولید و روانه بازار كرده است .

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک