به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی کرمان موتور ویژه نیمه دوم بهمن ماه ۹۷، شرایط فروش "جک S۳" با قیمت قطعی را در مدل اتوماتیک و همچنین در قالب سه طرح فروش "نقدی"، "اقساطی" و "پیش فروش" اعلام کرده است که زمان ثبت نام آن در نیمه دوم بهمن ماه و از تاریخ ۱۶ بهمن ماه لغایت ۳۰ بهمن ماه سال جاری خواهد بود.
در شرایط فروش کرمان موتور ویژه بهمن ماه ۹۷، برای کراس اوور "جک S۳" قیمت قطعی ۱۶۱ میلیون تومانی اعلام شده است و موعد تحویل آن ۱ ماه پس از ثبت نام خواهد بود که این موعد تحویل برای شرایط فروش اقساطی هم در نظر گرفته شده است که با انتخاب هریک از سه پیش پرداخت تعیین شده از سوی کرمان موتور با شرایط بازپرداخت بسیار متنوع که جزییات آن در جدول زیر آمده است، موعد تحویل آن تغییری نخواهد کرد. هرچند باتوجه به جدول دوم می‌توانید از شرایط فروش جک S۳ اتوماتیک در قالب طرح "پیش فروش" هم اطلاعات کسب کنید.
جزییات طرح پیش فروش جک S۳
در ادامه هم بد نیست بدانید که خودروی جک S۳ دارای ابعاد و اندازه کوچک‌تر از خودروی جک S۵ است که براساس اطلاعات منتشر شده، دارای طول کلی ۴۳۲۵ میلی متر، عرض ۱۷۶۵ میلی متر، ارتفاع ۱۶۶۰ میلی متر و همچنین فاصله بین دو محور ۲۵۶۰ میلی متر است که از این ابعاد و اندازه، حداقل وزن خالص ۱۲۵۰ کیلوگرم بدست آمده است.
برای تامین انرژی حرکتی این ماشین ۱.۲۵ تنی هم شرکت سازنده از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱.۶ لیتری استفاده کرده است که استانداردهای آلایندگی یورو ۵ را پاس کرده و قادر به تولید ۱۰۷ اسب بخار قدرت در دور موتور ۶۰۰۰ و همچنین توانایی تولید ۱۵۵ نیوتن متر گشتاور را خواهد داشت که در عمل باعث شده حداکثر سرعت این خودروی کراس اوور جذاب شهری به چیزی معادل ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت برسد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک