به گزارش ایران پلاک - شرکت تیونینگ پرایر دیزاین رندرهایی جذاب از نسل جدید تویوتا سوپرا منتشر کرده که از کیت بدنه‌ی گسترده استفاده می‌کند.

چندی پیش، تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ معرفی و قیمت‌گذاری شد. هم‌اکنون، نسل جدید تویوتا سوپرا با کیت بدنه‌ی گسترده‌ای همراه شده است. تصویری که می‌بینید، محصول ذهن مهندسان خلاق شرکت تیونینگ خودرو پرایر دیزاین (Prior Design) است که در اصلاح خودروِ اسپرت ژاپنی سنگِ‌تمام گذاشته است.

تصاویر گرافیکی منتشرشده‌‌ی این تیونر در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد رویکردی تهاجمی برای سوپرا درنظر گرفته شده است. با وجود ظاهر بیرونی این‌چنینی، امیدواریم در آینده‌ی نزدیک، اولین نسخه‌ی تیونینگ تویوتا سوپرا را شاهد باشیم. در کیت بدنه‌ی جدید تویوتا سوپرا با تغییرات جالبی روبه‌رو می‌شویم که ازجمله‌ی آن‌ها سپر جلوِ جدید، گِل‌گیرهای برجسته در ۴ گوشه، بال عقب، رینگ‌های بزرگ و کاهش ارتفاع خودرو است.
هیچ کاری در زمینه‌ی تیونینگ خودرو بدون افزایش قدرت پیشرانه کامل نیست. این مسئله فقط به زمان نیاز دارد تا در آینده‌ی نزدیک، حضور نمونه‌های تقویت‌شده‌ی قدرتمند در خیابان را شاهد باشیم. نمونه‌های پیشین تویوتا سوپرا در سال‌های گذشته ظرفیت زیادی برای تقویت پیشرانه داشته‌اند و قدرت برخی مدل‌ها حتی به بیش از ۱،۰۰۰ اسب‌بخار نیز رسید. این سابقه نشان می‌دهد احتمالا‌ بتوانیم در آینده بازگشت محصولی قدرتمند شبیه تویوتا سوپرا Mk۴ را ببینیم.

هم‌اکنون، مشتریان تویوتا سوپرا در ایالات متحده‌ی آمریکا مجبورند از پیشرانه ۳ لیتری توربو ۶ سیلندر متعلق به شرکت بی‌ام‌و استفاده کنند. این مدل پیشرانه‌ ۳۳۵ اسب‌بخار قدرت و ۴۹۵ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند و به تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ اجازه می‌دهد در ۴.۱ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتربرساعت برسد. بیشینه‌ی سرعت این خودروِ اسپرت که به‌صورت الکترونیکی محدود می‌شود، ۲۵۰ کیلومتربرساعت اعلام شده است.
تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ تابستان امسال در سراسر ایالات متحده‌ی آمریکا با قیمت ۴۹،۹۹۰ دلار برای نسخه‌ی پایه عرضه خواهد شد و نسخه‌ی پریمیوم با پرداخت ۴،۰۰۰ دلار بیشتر دردسترس مشتریان قرار می‌گیرد. نسخه‌ی لانچ ادیشن (Launch Edition) نیز براساس مدل پریمیوم تویوتا سوپرا با قیمت ۵۵،۲۵۰ دلار و به تعداد محدود ۱۵۰۰ دستگاه فروخته می‌شود.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک