به گزارش ایران پلاک - پس از آن که مدیران خودرو شرایط ویژه فروش اقساطی محصولات ام وی ام را اعلام نمود، شرایط فروش فوری اعتباری محصولات چری نیز منتشر شد. در این شرایط انواع محصولات چری شامل چری آریزو ۵ ، چری آریزو ۵ توربوشارژر و چری تیگو ۵ با روش فروش اعتباری قابل خرید هستند. متقاضی برای بهره بردن از این شرایط، نیاز دارد تا ۶۰ درصد از مبلغ قیمت هر خودرو را به عنوان پیش پرداخت، ارایه نماید. مدت باز پرداخت تمامی اقساط، ۱۲ ماهه خواهد بود.
مشتری برای خرید چری آریزو ۵ دنده ای لاکچری، بایستی مبلغ ۹۴۶,۲۴۷,۲۰۹ ریال را به عنوان پیش پرداخت، ارایه نماید. مبلغ تسهیلات اختصاص یافته، ۶۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال است که مساوی چهل درصد قیمت خودروست. اقساط باید در چهار چک با فاصله سه ماه، بدون کارمزد، باز پرداخت شوند. مبلغ چک اقساط ۱۵۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال و مبلغ چک ضمانت، ۷۴۱,۶۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.
برای خرید چری آریزو ۵ توربو اکسلنت، بایستی مبلغ ۱,۱۷۵,۳۰۶,۴۰۳ ریال را به عنوان پیش پرداخت، ارایه کرد. مبلغ تسهیلات اختصاص یافته، ۷۶۷,۶۰۰,۰۰۰ ریال است که مساوی چهل درصد قیمت خودروست. اقساط باید در چهار چک با فاصله سه ماه، بدون کارمزد، باز پرداخت شوند. مبلغ چک اقساط ۱۹۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال و مبلغ چک ضمانت، ۹۲۱,۱۲۰,۰۰۰ ریال می باشد.
متقاضیان خرید شاسی بلند چری یعنی تیگو ۵ ، نیاز به پرداخت ۱,۴۲۶,۴۱۴,۰۷۷ ریال برای تیپ لاکچری و ۱,۴۹۸,۰۷۱,۶۳۴ ریال برای تیپ اکسلنت دارند. مبلغ تسهیلات در نظر گرفته شده نیز به ترتیب برابر ۹۳۱,۶۰۰,۰۰۰ ریال و ۹۷۸,۴۰۰,۰۰۰ ریال می باشند. نحوه بازپرداخت تسهیلات همانند قبل است و مبلغ چک ها و مدارک مورد نیاز برای بهره بردن از این شرایط را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک