به گزارش ایران پلاک - شرکت تکنولوژی اپل پس از گزارشی در سال ۲۰۱۶ به برنامه های خود برای ساخت خودرو به صورت مستقل پایان داد ولی این شرکت تمرکز خود را همچنان بر روی تولید خودورهای بدون سرنشین نگاه داشت.
اخیرا بر اساس گزارشی این شرکت حدود ۲۰۰ نفر از اعضای خود را از کار بر روی این پروژه برکنار کرد. البته این افراد همچنان در شرکت حضور دارند و در بخش های دیگری از شرکت فعالیت های مختلفی به آن ها منسوب شده است.
یکی از اعضای شرکت این چنین بیان میکند که " ما یک تیم فوق العاده آماده برای کار بر روی تکنولوژی خودروهای بدون سرنشین تشکیل داده بودیم و همچنین در سال ۲۰۱۹ بر روی زمینه های مختلف این موضوع فعالیت میکردیم تا آنکه تعدادی از افراد ما جدا شدند و به بخش های دیگری از شرکت مانند فعالیت های هوش مصنوعی فرستاده شدند"
باید در نظر داشت که برای کار در راستای کار بر روی این پروژه شرکت اپل حتی اجازه تست در خیابان های کالیفرنیا را هم اخذ کرده بود و با شرکت هایی همچون Bosch و فولکس واگن همکاری میکرد. علاوه بر این ها عکس هایی لو رفته از تست این پروژه اپل بر روی Lexux RX۴۵۰h در دسترس میباشد. گفتی است خودروی یاد شده پس از تغییرات اعمال شده برای حفظ امنیت از راه دور و توسط کنترلر مخصوص بازی Logitech کنترل میشده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک