به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی فیات کرایسلر از نسخه‌ی سفارشی لارامی لانگ‌هورن برای وانت‌های پهن‌پیکر Ram HD ۲۰۱۹ رونمایی کرد.
اخیراً شرکت RAM (زیرمجموعه‌ی فیات کرایسلر) در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۹ از وانت‌های HD مدل ۲۵۰۰ و ۳۵۰۰ رونمایی کرد. اما FCA به‌دنبال این دو محصول قدرتمند، نسخه‌ای سفارشی به نام Laramie Longhorn را نیز آماده کرده است. نسخه‌ی لارامی لانگ‌هورن، تمام امکانات مدل‌های جدید رم را همراه‌با تزئینات چرم و کروم در خود دارد.
در کابین، راننده و سرنشینان با ترکیب جذابی از تریم چرم قهوه‌ای و چوب باکیفیت مورد استقبال قرار می‌گیرند. در داشبورد، پنل‌ درها و دسته‌های صندلی به وفور از چرم ساخته‌شده از پوست دباغی‌شده اسب استفاده می‌شود. کنسول مرکزی نیز با چرم پوست تمساح مزین شده و این نوع پوشش چرمی روی صندلی‌ها، پنل‌های در و داشبورد دیجیتال وجود دارد. قطعات تزئینی نیکل براق با ترکیب چرم در نسخه‌ی لارامی لانگ‌هورن وانت Ram HD ۲۰۱۹ باعث خواهد شد تا راننده پشت فرمان احساس غرور کند. همچنین صندلی‌های گرم‌شونده برای جلو و عقب، گرمای بیشتری را به کابین این وانت پیکاپ سفارشی اضافه می‌کنند.
در فضای بیرونی وانت پهن‌پیکر، جلوپنجره‌ی کروم همراه‌با چراغ‌های جلوی LED جلب توجه می‌کند. سپرهای کرومی، قلاب‌های بکسل و رکاب‌های کناری به‌عنوان تجهیزات استاندارد هستند، درحالی‌که وانت روی رینگ‌های ۲۰ اینچی جدید سوار می‌شود. گزینه‌های رنگ دوگانه نیز برای مشتریان در دسترس قرار دارد و البته لوگوی برجسته لارامی لانگ‌هورن که در بیشتر قسمت‌های وانت دیده می‌شود.
تمام محصولات وانت Ram HD از پیشرانه‌ی توربودیزل Cummins با بیشینه گشتاور ۱۳۵۶ نیوتن‌متر و قدرت ۴۰۰ اسب‌بخار بهره می‌برند. این میزان خروجی برای بکسل کردن محموله‌ای به وزن ۱۵.۹۲۱ تن توسط مدل‌های ۲۵۰۰ و ۳۵۰۰ کافی است.
رید بیگ‌لند، مدیر برند رم در گروه خودروسازی فیات کرایسلر اتوموبیلز در این زمینه گفت:

وانت‌های پهن‌پیکر جدید Ram در زمینه‌ی سواری، فرمان‌گیری، امکانات لوکس، مواد باکیفیت، نوآوری و فناوری به خوبی با بهترین‌های دنیا رقابت می‌کنند. نسخه‌ی لارامی لانگ‌هورن با امکاناتی جذاب که ساخته‌ی دست صنعتگران چوب و چرم هستند، ارائه می‌شود و جزییات آن بیش از هر نوع وانتی در این بخش است. بااین‌حال ما برای وانت‌های پهن‌پیکر Ram ۲۵۰۰ و ۳۵۰۰ با تلاش مضاعف به‌دنبال امکانات لوکس و متنوع هستیم.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک