به گزارش ایران پلاک - گروه صنعتی ایران خودرو ویژه دی ماه ۹۷، قیمت جدید خانواده سمند را اعلام کرده است تا از این پس مشتریان خانواده سمند ایران خودرو با قیمت جدید نسبت به خرید و تسویه حساب آنان اقدام کنند که در ادامه مروری بر روی جزییات و قیمت جدید آنان خواهیم داشت.
در بین خانواده سمند، قیمت نسخه LX سال بنزینی با سیستم "مالتی پلکس" و به همراه کیسه هوای راننده و سرنشین جلو به قیمت ۴۳ میلیون و ۵۹۷ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است و باید توجه داشت که این خودرو دیگر رینگ آلومینیومی نداشته و تنها با رینگ فولادی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
نسخه دیگر سمند LX مالتی پلکس با موتور EF۷ پایه گازسوز خواهد بود که دارای کیسه هوای راننده وسرنشین جلو بوده و این نسخه هم تنها با رینگ فولادی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. برای خرید این نسخه نیاز است که مشتریان قیمت ۴۶ میلیون و ۹۰۸ هزار و ۱۰۰ تومانی پرداخت کند. هرچند مشتریان با پرداخت قیمت ۴۷ میلیون و ۶۰۳ هزار و ۴۰۰ تومانی، می توانند همین خودرو با مخزن سوخت ۱۰۰ لیتری خریداری کنند.
در آخر هم می رسیم به ارزان ترین نسخه از سمند LX که دارای موتور بنزینی EF۷ با کیسه هوای راننده و سرنشین جلو بوده و گروه صنعتی ایران خودرو قیمت ۴۴ میلیون و ۶۴۰ هزار و ۹۰۰ تومانی برای آن در نظر گرفته شده است.


منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک