به گزارش ایران پلاک - شیرهای محبوب و پرفروش بازار ایران، یعنی خانواده پژو ۲۰۶ توسط ایران خودرو ویژه دی ماه ۹۷ قیمت گذاری شد و نیاز است که مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو و محصولات پژو ۲۰۶ با قیمت جدید نسبت به ثبت نام و خرید این خانواده اقدام کنند که جزییات بیشتر آن را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
برای علاقه مندان به نسخه های صندوقدار پژو ۲۰۶، گروه صنعتی ایران خودرو قیمت ۵۵ میلیون و ۵۹۳ هزار و ۳۰۰ تومانی را اعلام کرده است و مشتریان با پرداخت این هزینه، صاحب نسخه V۸ پژو ۲۰۶ صندوق دار به همراه کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سنسور دنده عقب، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه های جانبی برقی و همچنین استانداردهای بهینه سازی یورو۴ خواهند شد.
برای جوانان، گروه صنعتی ایران خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را پیشنهاد می کند که دارای ترمز ضدقفل، سنسور دنده عقب، استانداردهای بهینه سازی شده یورو ۴ و همچنین ایربگ های ایمنی برای راننده و سرنشین جلو خواهد بود، اما برای داشتن این نسخه قیمت جدید ۴۷ میلیون و ۱۷۴ هزار و ۲۰۰ تومانی از سوی ایران خودرو ویژه دی ماه ۹۷ اعلام شده است. هرچند مشتریان با پرداخت هزینه ۵۴ میلیون و ۵۲۶ هزار و ۶۰۰ تومانی می توانند صاحب پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به همراه امکانات بیشتری از جمله سیستم تهویه مطبوع اتومبیل و همچنین آینه های جانبی برقی شوند.

منبع : خودرو بانک

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک