به گزارش ایران پلاک - نمایشگاه بین المللی خودرو فرانکفورت به عنوان معتبرترین نمایشگاه خودرو جهان، در تابستان سال ۲۰۱۷ شاهد رویدادی از صنعت خودروسازی چین بود که همگان را متحیر کرد.

برند چری به عنوان بزرگترین صادرکننده خودرو از کشور چین و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در این کشور برند جدید و لوکس خود یعنی اکسید را معرفی کرد تا با خودروهای پرمیوم بازار به رقابت تنگاتنگ بپردازد.

اکسید، حاصل سرمایه گذاری های کلان چری در تحقیق و توسعه، ایجاد مراکز تحقیق در شانگهای، فرانکفورت و مرکز تکنولوژی در آمریکا است، از سوی دیگر قرارداد همکاری مشترک چری با برند لوکس ساز جگوار–لندرور نیز تاثیرات خود را به خوبی در اکسید نشان داده است.

آخرین تکنولوژی های روز و متد طراحی در اکسید به کار گرفته شده است تا محصولی معرفی شود که بتواند استانداردهای سختگیرانه بازار آمریکا و اروپا را پاس کرده و وارد این بازارها شود. در اصل می توان اکسید را پیام شرکت چری به عنوان یکی از برندهایی نامید که به سرعت در حال حرکت و پیشرفت سریع است نامید که توانست یک خودروی کامل، لوکس و مدرن تولید کند.

این شاسی بلند زیبا نخستین محصول برند اکسید است که شرکت چری کانسپت مدل های شاسی بلند بعدی را نیز در نمایشگاه های معتبر به عنوان اکسید کوپه معرفی کرده که یک خودروی پیشرفته برقی بوده و کاملا توان رقابت با خودروهای لوکس ژاپنی و اروپایی را دارد.

اکسید را می توان ورود پر جسارت چری و استراتژی جدید این شرکت برای ورود به سطح بالا و لوکس بازار خودرو نامید تا به زودی شاهد تردد خودروهای لوکس و با کیفیت این گونه برندها در اقصی نقاط جهان باشیم، اتفاقی که خیلی سریع رخ داد و شاید باورش کمی سخت باشد اما به سرعت انجام خواهد پذیرفت.

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک