به گزارش ایران پلاک - خانه‌ی طراحی ایتال‌دیزاین با همکاری زینگ‌چی اتوموبیلز چین از نسخه‌ی لوکس ون مرسدس بنز کلاس V با تزئینات چوب و چرم خالص رونمایی کرد.

پس از همکاری با نیسان برای ارتقای طراحی داخلی مدل گران‌قیمت GT-R۵۰، استدیو ایتالیایی ایتال‌دیزاین (Italdesign) هم‌اکنون برای ارائه‌ی نسخه‌ی ویژه از ون V-Class تلاش می‌کند. در حقیقت خانه‌ی طراحی معروف ایتالیایی با شرکتی همکاری کرده که ممکن است کسی تا به حال نام آن را نشنیده باشد. شرکت زینگ‌چی اتوموبیلز (Xingchi Automobiles) در چین، در ارتقای محصولات مرسدس بنز و فولکس‌واگن تخصص دارد و ون لوکس مرسدس بنز V۲۶۰L، آخرین پروژه‌ی مشترک آن‌ها با ایتال‌دیزاین به شمار می‌رود.
این محصول ارتقایافته که ولکانیوس (Vulcanus) نامیده می‌شود، به وضوح از لحاظ بصری تغییر زیادی در مقایسه با ون معمولی مرسدس بنز کلاس V دارد. به‌لطف طرح‌های گرافیکی زیبا روی بدنه و تریم برجسته، هم‌اکنون این ون یکی از محصولات لوکس در کلاس خود به شمار می‌رود. در جلوی خودرو، سپر میزبان چراغ‌های روشنایی روز جدید LED به شکل مثلث است، درحالی‌که جلوپنجره مشبک مرسدس بنز از کروم اضافی برای بهبود ظاهر ون بهره‌ می‌برد.
هنگامی که هر کدام از درهای کشویی برقی ون را باز کنید، بلافاصله متوجه خواهید شد که بیشتر تغییرات در داخل کابین رخ داده است. فضای داخلی ون چندمنظوره مرسدس بنز که به‌طور کامل اصلاح شده است، از چرم و چوب خالص استفاده می‌کند تا فضایی دلپذیر ایجاد شود که توسط پرده‌هایی تمام پنجره‌های جانبی را می‌پوشاند. غیر از تغییر فضای داخلی به چیزی شبیه اتاق نشیمن بسیار لوکس، کابین نیز با فناوری‌های روز دنیا از جمله حسگر شناسایی اثر انگشت و صفحه‌نمایش‌های بزرگ معمولی استفاده شده است که شما بیشتر در ون‌های فوق لوکس پیدا می‌کنید.

ون مرسدس بنز کلاس V که توسط شرکت‌های ایتال‌دیزاین و زینگ‌چی ارتقا یافته است، از جداکننده‌ی شیشه‌ای بین محفظه‌ی جلو و عقب برای تضمین حفظ حریم خصوصی استفاده می‌کند. وقتی که مالک در حال صحبت کردن برای موارد مهم است، به‌راحتی می‌تواند با آرامش در صندلی‌های راحت تکیه دهد و استراحت کند. بین دو صندلی قابل تنظیم در فضای عقب، یک صفحه‌نمایش لمسی وجود دارد که سرنشین‌ها می‌توانند به کمک آن از تمام تنظیمات موجود استفاده کنند.
اگرچه مینی‌ون مرسدس بنز در ابتدا برای اهداف تجاری طراحی شده بود، اما این محصول لوکس به‌روزرسانی‌شده همچنین می‌تواند برای استفاده‌ی خانواده نیز پیکربندی شود؛ زیرا طرح‌بندی صندلی‌ها بسیار انعطاف‌پذیر است و راه‌های زیادی برای سفارشی کردن کابین جادار آن باتوجه‌به ترجیحات مالک وجود دارد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک