به گزارش ایران پلاک - خودرویی که در تصویر می بینید کاملا واقعی است و البته توسط سایپا تولید نشده. این یک E کلاس واگن متعلق به سال ۲۰۰۰ است که زمانی که هنوز مرسدس X کلاس تولید نشده بود ساخته شد.
این مدل E۳۲۰ استیشن واگن در کشور آلمان تبدیل به وانت شده و سپس به آمریکا صادر شده است. فاصله محوری این خودرو ۲۹ اینچی افزایش پیدا کرده و سپس بخش عقبی این استیشن حذف شده است. رینگ های این خودرو نیز از نوع AMG هستند. موتور ۳.۲ لیتری این مرسدس بنز وانت نیز توانایی تولید ۲۲۱ اسب بخار قدرت را دارد. نیروی این موتور V۶ از طریق یک گیربکس ۵ دنده اتوماتیک به چرخ های عقبی منتقل می شود و بخش فنی آن کاملا دست نخورده باقی مانده است.
این وانت خاص شرایط نگهداری خوبی نیز دارد چون کارکرد آن تنها ۳۳ هزار کیلومتر است. این مدل E کلاس در سال ۲۰۰۰ زمانی که نو بود ۵۰ هزار دلار حدودا قیمت داشت ولی حالا یک حراجی در کالیفرنیا قیمت ۹ هزار دلار را برای آن تعیین کرده که به نظر هم نمی رسد کسی قیمت بالاتری را پیشنهاد بدهد. با این وجود این وانت دو کابین برای افرادی که به خودروهای خاص و یونیک دست ساز علاقه دارند می تواند جذابیت داشته باشد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک