به گزارش ایران پلاک - اخیرا گزارشی منتشر شده مبنی بر اینکه بین ۱۰ تا ۲۰ دستگاه خودروی جدید DS۷ مدل ۲۰۱۸ بتازگی از گمرک ترخیص شده و پلاک ملی دریافت کرده‌اند.
دی اس۷ به عنوان گرانقیمت ترین خودروی کمپانی فرانسوی DS در ایران شناخته می‌شود و در بازارهای جهانی رقیب مستقیم خودروهای لکسوس NX و بی ام و X۴ می‌باشد.
خودروی DS۷ از سیستم هایی همچون سیستم کروز کنترل انطباق پذیر ، سیستم کمکی ماندن در خط ، سیستم هشدار خروج از خط ، سیستم نظارت بر نقاط کور ، سیستم دید در شب ، سیستم روشنایی هوشمند و .. بهره می برد که لذت رانندگی با این خودروی لوکس فرانسوی را دو چندان می کند.
دی اس۷ یک مدل کاملا جدید است که توسط DS طراحی شده است. برای این برند، علاوه بر بکارگیری یک نوآوری ، توجه ویژه ای به ظاهر، راحتی و تکنولوژی بالا شده و یک پاداش الهام بخش برای همه کسانی است که در طراحی و توسعه آن نقش داشته اند. اریک آپد ( مدیر تولید و توسعهDS ) می گوید: در طول سه دهه کار در صنعت خودرو ، که در بسیاری از پروژه های راه اندازی مدل های جدید مشغول به کار بوده ام، می توانم تایید کنم که دی اس۷ متفاوت است و من مشتاقانه منتظر دیدن آن در جاده ها هستم.
این خودرو هم اکنون با قیمتی بین ۱ میلیارد و ۲۰۰ تا ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در بازار قابل عرضه است.

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک