به گزارش ایران پلاک - همانطور که احتمالا شما نیز می دانید بزرگترین رویداد خودرویی کشور، نمایشگاه خودروی تهران محسوب می شود که از ۱۸ تا ۲۱ دی ماه سال جاری شاهد برگزاری سومین دوره آن خواهیم بود.
به تازگی ایران خودرو و سایپا نیز برای حضور در این رویداد خودرویی کشور اعلام آمادگی کرده و به این ترتیب این دو قطب خودروسازی کشور به همراه شرکت ها تابعه و زیر مجموعه در نیمه پایانی دی ماه مهمان شهر آفتاب خواهند بود.
از جمله شرکت های وابسته و تابعه سایپا که در این نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت می توان به شرکت های زامیاد، سایپادیزل، پارس خودرو و سایپا سیتروئن اشاره کرد که طیف گسترده ای از خودروهای تولید شده خود را نیز به همراه خواهند داشت.
به علاوه این دو قطب خودروسازی اعلام کرده اند که ضمن حضور در نمایشگاه امسال، در حاشیه آن توانمندی شرکت های زیر مجموعه خود را در حوزه ساخت قطعات خودرو را نیز به نمایش عمومی خواهند گذاشت.
این موضوع از ان جهت حائز اهمیت است که تحریم های جدید آمریکا سعی بر فلج کردن صنعت خودروسازی کشور داشته و در این نمایشگاه قطعاتی که در صنعت خودروسازی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به نوعی استراتژیک شناخته می شود به نمایش عموم در خواهد آمد. لازم به ذکر است که این قطعات به دست توانمند متخصصان داخلی به تولید شده اند.
نمایشگاه بین المللی خودروی تهران امسال از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ دی ماه در مجموعه نمایشگاه شهر آفتاب که در اتوبان تهران قم روبروی حرم امام واقع شده است میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک