به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، رنو اولین تصاویر از کانسپت ترزور را در توییتر منتشر نمود و به نظر می‌رسد این خودروی جدید امروز در استیج مرکزی نمایشگاه پاریس در معرض دید خبرنگاران قرار بگیرد.
رنو تست های خودرو را پیش از این به اتمام رسانده و یک فیلم کوتاه از فضای داخلی خودرو که از پشت یک لنز قرمز ضبط شده منتشر کرده که به نظر می‌رسد ترزور به قابلیت های خودرانی مجهز است. در انتهای فیلم تصویری مشاهده می‌شود که گویا کاپوت جلوی اتومبیل می‌باشد.
رنو اعلام کرده است ترزور اوج تکامل زبان طراحی جدید رنو است که در محصولات فعلی این شرکت مشاهده می‌شود. این اتومبیل جانشینی برای کانسپت رنو دزیر می‌باشد که در سال ۲۰۱۰ رونمایی شد و با وجود دماغه بزرگ و نشان الماس برجسته رنو در جلوپنجره ویژگی های طرح های فعلی رنو را به نمایش می‌گذاشت.
به گفته خودروساز بزرگ فرانسه، ترزور ابعاد کشف نشده ای از این برند را مطرح می‌کند که در طرح های آینده باید بر آنها تمرکز شود. حرف Z در نام این کانسپت به پیشرانه تمام الکتریکی Z.E. آن اشاره دارد. پس تا اینجا متوجه شدیم که با یک ابراتومبیل فرانسوی تمام الکتریکی با قابلیت های خودرانی بالا روبرو هستیم.
رنو ترزور امروز در نمایشگاه پاریس به طور رسمی رونمایی خواهد شد و قطعا جزییات بیشتری از آن برای شما خوانندگان منتشر می‌شود.
منبع : autoexpress
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک