به گزارش ایران پلاک - ممکن است چند سال از جایگزین شدن بوگاتی ویرون با هایپرکار جدید این شرکت یعنی "بوگاتی شیرون" بگذرد، اما خودروی بوگاتی ویرون همچنان یکی از خودروهای منحصربه فرد بازار بوده و برای داشتن یکی از مدل های کارکرده آن نیاز به پرداخت حداقل هزینه ۱ میلیون دلاری خواهید داشت و دلایلی خوبی هم برای پرداخت این هزینه وجود دارد، از جمله یک پیشرانه غول پیکر ۱۶ سیلندر به همراه چهار توربوشارژر قدرتمند که می تواند خروجی قدرتی بیش از ۱۰۰۰ اسب بخاری داشته باشد. اما این تمام ماجرا نیست و خودروی بوگاتی ویرون برای دیگر بخش های خود هم هزینه بسیار زیادی طلب می کند.
باتوجه به ثبت یک آگهی جالب در سایت eBay، برخی از قطعات داخل کابین بوگاتی ویرون ۱۶.۴ مدل ۲۰۰۸ میلادی از جمله داشبورد، صندلی های اتومبیل، کمربند، پنل های داخلی درب اتومبیل، کلیدهای عملکردی، کنسول مرکزی، جعبه دستکش، کنترل تهویه هوا و برخی قطعات دیگر برای فروش گذاشته شده است، اما نکته جالب اینجاست که برای خرید قطعات داخل کابین بوگاتی ویرون مربوط به سال ۲۰۰۸ میلادی، مشتریان نیاز است که هزینه ۱۵۰ هزار دلاری پرداخت کنند، یعنی پول مورد نیاز برای خرید یک دستگاه سوپراسپرت "پورشه ۹۱۱ GT۳" که تنها صرف خرید قطعات داخل کابین بوگاتی ویرون خواهد شد.
حالا چرا بجای تولید یک نسخه کامل و فروش آن به مشتریان، تنها قطعات داخل کابین اتومبیل به فروش گذاشته شده است و چه بلایی بر سر اتومبیل اصلی بوگاتی ویرون آماده است؟. در این خصوص لازم به ذکر است که یکی از مشتریان بوگاتی قبل از تحویل اتومبیل خود، متوجه می شود که رنگ داخل کابین مطابق با سفارش وی نبوده و او رنگ مشکی را برای داخل کابین اتومبیل خود انتخاب کرده است، اما بوگاتی برای او رنگ قهوه ای "کنیاک" را انتخاب کرده و در داخل کابین استفاده کرده است. به همین منظور مالک اتومبیل سفارش خود را تغییر داده و از قطعات مشکی رنگ در داخل کابین خود استفاده کرده است تا حالا یک شانس فوق العاده برای دارندگان خودروی بوگاتی ویرون بوجود بیاید که از رنگ داخل کابین خود خسته شده و می خواهند که از قطعات جدید استفاده کنند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک