به گزارش ایران پلاک - فروش ویژه این محصول جوان‌پسند مدیران‌خودرو، با همکاری شرکت واسپاری ملت به عنوان ارائه دهنده تسهیلات و تخصیص ۵۰ درصد وام از مبلغ کل خودرو و همچنین با تسهیل در شرایط بازپرداخت آن در کلیه نمایندگی های مدیران خودرو به اجراء گذاشته شد.
طرح فروش ویژه غیرنقدی خودرو ام وی ام ۳۱۵ اچ اسپورت اکسلنت (MVM ۳۱۵ H-Sport Excellent) با شرایط پرداخت ۵۰ درصد نقد و ۵۰ درصد تسهیلات با بازپرداخت بلند مدت از ۳ آذرماه در نمایندگی‌های مدیران خودرو به اجراء درآمد.
در این طرح ویژه فروش خودرو ۳۱۵، مشتریان می‌توانند با پرداخت پیش پرداخت ۴۶ میلیون ۵۰۰ هزار تومانی خودرو خود را بصورت فوری تحویل گرفته و مابقی مبلغ خودرو را از محل تسهیلات قابل ارائه توسط شرکت واسپاری ملت تهیه کرده و بصورت اقساط بلند مدت ۱۲ تا ۳۶ ماهه بازپرداخت نمایند. تحویل این خودرو بصورت فوری به مشتریان محترم صورت خواهد گرفت اما برای انصراف و یا تاخیر در تحویل آن سود ۱۲ درصد به مشتریان در نظر گرفته شده است.
پیش از این نیز شرکت مدیران خودرو همکاری مشترکی مشابهی را با شرکت خودرو وفا جهت ارائه تسهیلات خرید این محصول را آغاز کرده بود که در حال حاضر نیز برقرار است.
علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط فروش و مدارک لازم به سایت www.mvmco.ir یا به نمایندگان مجاز شرکت مدیران خودرو مراجعه کرده و از جزئیات آن مطلع شده و خرید خود را نهایی کنند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک