به گزارش ایران پلاک - طیف وسیع مدل های آلفا رومئو استلویو از أواسط سال جاری در استرالیا به فروش می رسد اما این بازار در انتظار عرضه نسخه ممتاز Quadrifoglio بوده است.
اکنون این خودرو در استرالیا عرضه شده و با قیمت ۱۴۹۹۰۰ دلار به فروش می رسد که حدود ۶ هزار دلار گران تر از سدان جیولیا Quadrifoglio است.

نیروی این خودرو از موتور تواین توربو ۲.۹ لیتری V۶ گرفته شده از فراری با قدرت ۳۷۵ کیلووات و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متر تامین می شود که از طریق سیستم چهار چرخ فعال Q۴ به چرخ ها منتقل می شود. شتاب صفر تا صد این مدل ۳.۸ ثانیه و بیشینه سرعت آن ۲۸۳ کیلومتر بر ساعت است.
این نسخه ممتاز استلویو از هشدار برخورد جلو، ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل انطباقی، هشدار تغییر مسیر، مانیتور نقاط کور، دوربین دید پشت و سنسورهای پارک بهره می برد.

راننده و سرنشین این خودرو روی صندلی های جلوی قابل تنظیم برقی در هشت جهت با روکش چرمی آلکانترا قرار می گیرند در حالی که داشبورد و پانل های در آن نیز دارای روکش چرمی هماهنگ هستند. یک فرمان اسپرت گرم شونده، تریم فیبر کربنی، پدال های آلومینیومی، رکاب های منحصر به فرد و کف پایی های چهار لایه نیز در این خودرو ارائه می شود.

این خودرو از رینگ های آلیاژی ۲۰ اینچی به صورت استاندارد بهره می برد که پشت آن ها کالیپرهای ترمز قرمز پنهان شده است.

منبع : car.ir
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک