به گزارش اخبار خودرو ،با اینکه تنها یک هفته از راه اندازی وب سایت مخصوص ثبت سفارش و درخواست خرید GT گذشته است، اما در همین مدت کوتاه تا به امروز بیش از ۷۰۰۰ نفر برای خرید این خودرو اقدام کرده و در لیستِ انتظار قرار گرفته اند؛ این در حالی است که تنها ۵۰۰ دستگاه از فورد GT تولید می شود! ثبت نام در این سایت تا ۳ هفته دیگر ادامه خواهد داشت و با توجه به استقبال فوق العاده ی علاقمندان به این خودرو، فورد تصمیم خواهد گرفت که آن ۵۰۰ نفر خوش شانس که باید مبلغ ۴۵۰ هزار دلاری این اتومبیل را پرداخت کنند چه کسانی خواهند بود!
فورد با راه اندازی سایت FordGT.com از عموم ثبت نام کنندگان خواسته تا با سلیقه ی شخصی خود، GT جدید خود را آنطور که مایل هستند شخصی سازی کرده و آپشن ها و ظاهر خودرو را مطابق با سلیقه ی خود سفارش دهند. در پی ثبت نام این ۷۰۰۰ نفر، محبوب ترین رنگ درخواست شده، همان رنگ آبیِ خاصی است که فورد برای اولین بار به معرفی GT در آن و طی نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۵ پرداخته بود که باعث جلب توجه بسیاری از افراد و رسانه ها به این خودرو شده بود.
محبوبیت بالای رنگ مشکی مات هم که در چند سال اخیر به شدت در میان علاقمندان به خودرو افزایش پیدا کرده است نیز باعث شده تا در لیست سفارش رنگ GT به جایگاه دوم دست پیدا کند.
فورد GT مدل ۲۰۱۷ از یک پیشرانه ۶ سیلندر با دو توربوشارژر استفاده می کند که با قرار گرفتن در میانه ی خودرو، قدرتی بیش از ۶۰۰ اسب بخار را تحویل چرخ های عقب می دهد. بدنه ا ی تماماً ساخته شده از فایبر کربن، سیستم آیرودینامیکی فعال و جعبه دنده ی ۷ سرعته دوکلاچه از مشخصات اعلام شده ی این ابرخودرو هستند. سیستم تعلیق چند حالته ی این خودرو با تنظیمات مختلف قادر به افزایش و کاهش ارتفاع و همچنین تعیین نرمی و سختی فنرها برای استفاده های متفاوت در شهر و پیست هستند.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک