به گزارش ایران پلاک - شرکت خودروسازی "بهمن موتور" در ۱۸ آبان ماه امسال یعنی کمتر از ۲ هفته پیش قیمت جدید خودروی سدان بسترن B۳۰ را اعلام کرد، اما این خودروساز داخلی به افزایش قیمت اولیه راضی نبوده و بار دیگر قیمت بسترن B۳۰ را افزایش داده است و با نرخ جدید اقدام به فروش محصول خود می کند.
جالب اینجاست که برای فروش این خودرو درنسخه اتومات به مشتریان در مردادماه ۹۶، گروه بهمن حداقل قیمت ۵۸ میلیون و ۳۶۷ هزار و ۲۰۰ تومان را تعیین کرده بود و با رسیدن به مردادماه امسال، قیمت اتومبیل به مرز ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. اما این سیر صعودی متوقف نشده و شرکت خودروسازی "بهمن موتور" در تاریخ ۱۸ آبان ماه امسال قیمت اتومبیل را معادل ۱۰۶ میلیون تومان اعلام کرد و حالا در روزهای پایانی آبان ماه، قیمت جدید بسترن B۳۰ از سوی بهمن موتور اعلام شده است که معادل ۱۲۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود. هرچند بسیاری از مشتریان این خودرو شکایت و اعتراض خود را نسبت به افزایش قیمت پی در پی اعلام کرده و خواستار شفاف سازی و پاسخگویی شرکت بهمن موتور در رابطه با افزایش قیمت اتومبیل در طول کمتر از ۲ هفته هستند.
در پایان هم بد نیست بدانید که در بخش مولد قدرت بسترن B۳۰ که حالا به قیمت ۱۲۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می گیرد، از یک پیشرانه ۱.۶ لیتری چهار سیلندر خطی مجهز به جعبه دنده خودکار استفاده شده است که در حداکثر کارایی خود قادر به تولید نیروی ۱۰۷ اسب بخاری و گشتاور ۱۵۵ نیوتن متری خواهد بود و همانطور که گفتیم، توسط جعبه دنده ۶ سرعته اتومات دریافت شده و به سمت چرخ‌های محرک جلو ارسال می‌شود تا این نیروی ۱۰۷ اسب بخاری به صورت بهینه در چرخ‌های محرک جلو استفاده شود.
اعلام این شرایط فروش در حالیست که بهمن موتور چند روز قبل با ابلاغیه ای به نمایشگاه های خود دستور داد تا از تنظیم قرارداد های واگذاری و صلح خودروهای پیش فروش شده خودداری نمایند، بنابراین مشتریانی که خودرو خود را ماه های قبل خریداری کرده اند، حالا چاره ای جز پرداخت رقم های تکمیلی برای دریافت خودرو ندارند و نمی توانند خودرو خود را پیش از تحویل- به شکل حواله ای- با سود به فروش برسانند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک