به گزارش ایران پلاک - مرسدس بنز قیمت مدل جدید GLE سال ۲۰۱۹ را برای بازار آلمان اعلام کرد و این خودرو با قیمت ۶۵ هزار و ۸۰۷ یورو معادل ۷۵ هزار و ۲۱ دلار در مدل پایه‌ی GLE ۳۰۰d ۴Matic قابل خریداری است. جالب است که قیمت این مدل در مقایسه با مدل پایه بی ام و X۵ xDrive۳۰d در حدود ۶ هزار یورو ارزان تر است و بی ام و ۷۱ هزار و ۱۰۰ یورو معادل ۸۰ هزار و ۹۷۴ دلار قیمت دارد.
مدل GLE ۳۰۰d ۴Matic از موتور دیزلی شش سیلندر با حجم ۳ لیتر استفاده می کند که ۲۴۲ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتون متر گشتاور دارد. مصرف سوخت این مدل بین ۶۱ تا ۶.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و در هر کیلومتر تنها ۱۶۱ تا ۱۶۹ گرم دی اکسید کربن تولید می کند.
مدل بعدی GLE ۴۵۰ ۴Matic است که ۸۲ هزار دلار قیمت دارد. این مدل هیبریدی به یک موتور بنزینی ۶ سیلندر با حجم ۳ لیتر به قدرت ۳۶۲ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر مجهز است و در کنار آن از یک موتور برقی EQ Boost با ۲۲ اسب بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتون متر گشتاور بهره مند است. این موتور برقی تنها در بازه های زمانی کوتاه در دسترس است. مصرف سوخت این مدل ۸.۳ تا ۹.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و در هر کیلومتر نیز بین ۱۹۰ تا ۲۱۴ گرم دی اکسید کربن تولید می کند.
سفارش دادن آپشن های بیشتر برای مرسدس بنز GLE می تواند قیمت این خودرو را به طرز چشمگیری افزایش دهد و پکیج آفرود ویژه ی مرسدس بنز که شامل سیستم چهارچرخ تقویت شده، دنده کمکی و ترمز ABS مخصوص آفرود است ۲۵۷۸ دلار قیمت دارد.از آپشن های دیگر نیز به قلاب تریلر با قیمت ۱۳۰۲ دلار و سیستم کمکی یدک کشی تریلر به قیمت ۴۷۵ دلار باید اشاره کرد.
لیست بلند آپشن های این خودرو شامل موارد دیگری چون Energizing Package، سیستم های کمکی رانندگی، پکیج Assistance Plus، صندلی های ردیف دوم برقی، ردیف سوم صندلی ها، چراغ های هوشمند LED، سیستم Magic Vision Control، گرمکن شیشه جلو و سیستم صوتی حرفه ای برومستر هستند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک