به گزارش ایران پلاک - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به جلسه ای که طی روزهای گذشته در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد قیمت‌های جدید خودرو طی امروز و فردا اعلام نمی‌شود و کارشناسان به همراه نمایندگان مجلس در حال بررسی افزایش قیمت خودرو می باشند.
به نقل از خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش احتمالی قیمت خودرو طی روزهای آینده، اظهار داشت: با درنظر گرفتن این نکته که در حال حاضر واردات خودرو متوقف شده و مواد اولیه در بورس ارائه و با نرخ آزاد ارائه می شود افزایش قیمت خودروها امری اجتناب ناپذیر است.

صنعت خودرو ۱میلیون اشتغال ایجاد کرده است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود یک میلیون اشتغال در بخش خودرو وجود دارد، گفت: قیمت گذاری خودروها این روزها توجه زیادی را به سمت خود جلب کرده و نشست بخش‌های مختلف مرتبط با قیمت گذاری و همچنین تولید خودرو در حال برگزاری است تا در خصوص قیمت‌های جدید محصولات به جمع‌بندی نهایی رسیده شود.

قیمت خودرو باید سود دلالان را کاهش دهد
این نماینده مجلس در ادامه توضیح داد که قیمت های جدید باید به گونه ای باشد که از ضرردهی خودروسازان جلوگیری کرده و سودی که از حاشیه بازار راهی جیب دلالان می شود را نیز کمتر کند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک