به گزارش ایران پلاک - شرکت ایران خودرو ابتدای هفته قیمت پژو ۲۰۷ صندوقدار اتوماتیک را اعلام کرد و در تاریخ ۲۲ آبان ماه اولین سری این خودرو را به مشتریان خود تحویل داد. ایران خودرو قیمت پژو ۲۰۷ را ۱۰۴ میلیون تومان اعلام کرد که قیمت تمام شده این خودرو برای خریداران اولیه با تخفیف ویژه ۸۶ میلیون تومان خواهد بود. پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک شباهت زیادی به پژو ۲۰۶ صندوقدار دارد و تفاوت کمی با هم دارند.
خودروی ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک دارای گیربکس اتوماتیک AL۴ همراه با موتور کم مصرف TU۵ با ۱۰۵ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۴۲ نیوتن‌متر است. همچنین امکانات رفاهی پژو ۲۰۷i می‌توان به غربیلک فرمان دارای کلید کنترلی، کروز کنترل، فرمان برقی، سیستم مالتی مدیا DVD, USB و بلوتوث، کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو، سیستم رهیاب ماهواره‌ای، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ های روشنایی در روز، چراغرهای جلوی جدید، آینه های جانبی تاشونده و اسپویلر اشاره کرد.
به گزارش خودرو بانک و به نقل از ایران جیب، اولین خودروهای ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک تاریخ ۲۲ آبان ماه به مشتریان تحویل داده شد که در همان ساعات اولیه قیمت این خودرو توسط دلالان ۱۵۲ میلیون برای فروش قیمت گذاری شد. در حال حاضر این خودرو سوگلی بازار بوده و در آینده با تحویل این خودرو به مشتریان خود، قیمت این خودرو رو به کاهش خواهد گذاشت و به احتمال زیاد به ۱۳۰ میلیون تومان خواهد رسید.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک