به گزارش ایران پلاک - طی مراسمی در چین نسخه جدید و قدرتمند X۵۵ با حضور کارشناسان و میهمانان متعدد از کشورهای مختلف رونمایی شد. چری X۵۵ در حقیقت همان چری تیگو ۴ است که با تغییرات ظاهری به روز شده و اگر خاطرتان باشد چند هفته پیش نیز عکس هایی از تست این خودرو در کشور توسط مدیران خودرو منتشر کرده بودیم. در آن عکس ها مشخص بود که به جای لوگو چری، لوگو ام وی ام نصب شده و می توان نتیجه گرفت که مدیران خودرو قصد دارد این خودرو را همانند ام وی ام X۲۲ و یا ام وی ام X۳۳ با نام MVM عرضه کند و به زودی باید شاهد عرضه ام وی ام X۵۵ در بازار باشیم.
بنا بر اعلام شرکت چری، خودرو ام وی ام X۵۵ بر پایه زبان طراحی LIFE IN MOTION محصولی مبتنی بر استفاده در سبک زندگی هوشمند عرضه خواهد شد. محصولی که به جهت طراحی و تعبیه عملگرهای مختلف، سعی در ایجاد، امنیت، آسایش و ارتباط سریعتر کاربر با این خودرو را به همراه خواهد داشت.
محصول تازه عرضه شده X۵۵ در واقع یک نسخه بروز شده از TIGGO ۴ است که بعد از مطالعات واحد تحقیق و توسعه، در دستور تغییرات گسترده قرار گرفت. هدفی که در واقع توفیق در بازارهای خودرویی خارج از چین را دنبال می‌کند. ام وی ام X۵۵ در کلاس COMPACT SUV قرار می‌گیرد. خودرویی چهارسیلند ۱۵۰۰ سی‌سی با موتوری مجهز به سیستم توربو شارژ و گیربکس دوکلاچه که بی‌شک این قابلیت‌های فنی این محصول را در رده محصولات خاصی از رقیبان جای خواهد داد. طراحی خاص جلو پنجره و هماهنگی این طراحی در بدنه و نهایتا فرم عقب خودرو حاکی از زبان هماهنگ طراحی این محصول دارد. سطح آپشن های ارائه شده در این محصول بسیار بالا توصیف شده است. طراحی رابط‌های کاربری متفاوت در کنار آپشن های متعدد برای این خودرو، این خودور را به یک محصول پرچمدار برند تبدیل خواهد کرد.
نکته مهم قابل تامل در این خودرو استفاده مهندسان از پلت فرم موفق T۱X برای این خودرو است. این پلت فرم بعنوان یک پلت فرم مدولار (Modular-Platform) شناخته می‌شود. پلتفرمی که پیش از این میزبانی خودرو موفق تیگو ۷ را نیز به عهده گرفته بود.
شرکت مدیران خودرو بعنوان شریک تجاری چری در ایران نیز اخیرا چند نسخه از ام وی ام X۵۵ را جهت دریافت مجوز های لازم استاندارد و دیگر تست های لازم مورد بررسی قرار داده است، این در حالی است که مشخصات و امکانات نهایی این خودرو برای ورود به بازار ایران معرفی و اعلام نشده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک