به گزارش ایران پلاک - اخیرا جیلی از یک کراس اوور جدید رونمایی کرده است که Bin Yue نام دارد. این کراس اوور از نظر ابعاد تقریبا در حد بی ام و X۱ است. این خودرو طراحی مدرن و زیبایی دارد و طراحی داخلی آن با الهام از فیلم های جنگ ستارگان صورت گرفته است. داخل کابین این خودرو یک صفحه نمایش ۱۰.۲۵ اینچی خودنمایی می کند.
این خودرو با دو موتور عرضه می شود که موتور اول با همکاری ولوو طراحی شده است. این موتور ۱.۵ لیتری مجهز به توربوشارژر است و ۱۷۴ اسب بحار قدرت و ۲۵۵ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و قدرت آن توسط گیربکس ۷ دنده دو کلاجه به چرخ ها منتقل می شود. جیلی شتاب صفر تا صد این مدل را ۷.۹ ثانیه اعلام کرده است که رقم بسیار قابل توجهی است زیرا از اکثر کرس اوورهای چینی دیگر سریعتر بوده و در حد یک کراس اوور مطرح مانند فولکس واگن تیگوان است. مصرف سوخت ترکیبی جیلی Bin Yue با این موتور و گیربکس ۶.۱ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.
موتور دوم ضعیفتر از موتور قبلی است. این موتور ۱.۰ لیتر حجم دارد و مجهز به سیستم توربوشارژر است و می تواند ۱۳۴ اسب بخار قدرت و ۲۰۵ نیوتن متر گشتاور تولید کند. مصرف سوخت ترکیبی این موتور با گیربکس ۶ دنده دستی ۵.۳ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. با اینکه این موتور به اندازه موتور قبلی پرقدرت نیست ولی برای افرادی که دنبال خودروی کم مصرف تر هستند گزینه مناسبی است.
از دیگر ویژگی های برجسته این کراس اوور جدید جیلی مجهز بودن آن به سیستم خودران سطح ۲ و تعدادی از فناوری های ایمنی فعال مانند سیستم شناسایی عابرین پیاده و سیستم هشدار نقاط کور است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک