به گزارش ایران پلاک - اگر نسل قبلی پژو ۵۰۸ را دوست داشتید حتما نسل جدید آن را نیز خواهید پسندید. در بخش بدنه، این خودرو دارای طراحی لیفت بک پنج در است و بیشتر به خودروهای کوپه شباهت پیدا کرده. در داح اتاق هم پژو ۵۰۸ جدید بسیار مدرن و آینده نگرانه عمل کرده و طراحی آن عالی و کاملا مطابق با یک خودروی قرن ۲۱ است.
پژو ادعا می کند که ۵۰۸ جدید نزدیک ترین رقیب آئودی A۵ اسپرت بک است. این خودرو به خصوص در بخش ابعاد، طول و فضای پا بسیار نزدیک به آئودی است. با این وجود پژو نیز همانند برخی رقبایش مانند فولکس واگن پاسات، فورد موندئو و اشکودا سوپرب یک برند لوکس محسوب نمی شود.
اما تجهیزات پژو نسبتا کامل است به طوری که اولین خودرو در این سگمنت است که به سیستم دید در شب مجهز شده و می تواند ایمنی رانندگی در شب را به طرز چشمگیری افزایش دهد. تکمیل کننده طراحی مدرن داشبورد ۵۰۸ نیز سیستم اینفوتیمنت جدید این خودرو است که از طریق منوهای آن می توان به بخش های مختلف خودرو نیز دسترسی پیدا کرد.
بخش فنی پژو ۵۰۸ جدید در قوی ترین مدل شامل یک موتور هیبریدی است که ۲۲۲ اسب بخار قدرت دارد. این مدل می تواند در حالت تمام برقی ۴۰ کیلومتر را طی کند و از بیک باتری با ظرفیت ۱۱.۸ کیلووات ساعت برخوردار است.
کسانی هم که علاقه به خودروهای هیبریدی ندارند می توانند مدل GT را سفارش دهند که قدرتی مساوی با مدل هیبریدی دارد. اگر کنجکاو هستید که بدانید سرعت مدل جی تی پژو ۵۰۸ چقدر است ویدیویی را در ادامه برایتان قرار داده ایم که تست حداکثر سرعت این خودرو در اتوبان های آلمان را نشان می دهد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک