به گزارش ایران پلاک - رنو به دنبال رونمایی رنو از کانسپت EZ-Pro در ماه قبل ، از مدل مفهومی EZ-Ultimo در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی کرد.
کانسپت EZ-Ultimo یک وسیله نقلیه لوکس برای آینده محسوب می شود که از طراحی خاطی برخوردار است و هیچ شباهتی به نمونه های حاضر در خیابان ها ندارد.
لورنس ون دن آکر، معاون ارشد بخشی طراحی رنو گفته است :
سلایق مشتریان در حال تغییر بوده بوده و استقبال مردم از خدمات به اشتراک گذاری سواری، موجب انقلاب جدیدی در زمینه حمل‌ونقل شده است. با این شرایط مدل جدید مفهومی رنو EZ-Ultimo سواری لوکس و منحصربفردی است که می‌تواند بسته به سلیقه شرکت ارائه‌دهنده خدمات اشتراک سواری را، تغییر دهد.
مدل مفهومی رنو EZ-Ultimo یک خودروی خودروان است که برای سفرهای تک‌ مسیره، چند ساعته یا یک روزه، سفرهای خصوصی شهری، تجاری و گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد.
راه ورود به کابین، توسط درهای اتوماتیک بزرگی برای این مدل مفهومی صورت گرفته و در داخل کابین نیز رنو سعی کرده با ترکیب بهترین متریال همچون چوب، سنگ مرمر و چرم تجربه ای لذت‌بخش را برای سرنشینان خود فراهم کند.
این خودروی مفهومی مجهز به سیستم اطلاعاتی و سرگرمی جدیدی به نام Augmented Editorial Experience است که در آن فایل‌های چندرسانه‌ای و محتوای شخصی با بالاترین کیفیت ممکن پخش خواهند شد.
پلتفرم مدل مفهومی رنو EZ-Ultimo با مدل EZ-Pro یکسان است اما در حال حاضر رنو از قوای فنی این خودروجزئیات زیادی را ارائه نکرده است.

منبع: زومیت

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک