به گزارش ایران پلاک - تیونر اتو داینامیکز یکی از شرکت هایی است که به تیونینگ محصولات بی ام و می پردازد و بیشتر تمرکز این شرکت نیز روی بخش فنی محصولات بی ام و است. قبلا نیز یک بی ام و X۵ M را از این شرکت معرفی کرده بودیم اما اتو داینامیکز در آخرین پروژه‌ی خود به سراغ بی ام و M۵۵۰i xDrive رفته اند و با نصب یک کیت اگزوز جدید ساخت AC اشنیتزر و ریمپ کردن ECU این خودرو توانسته اند قدرت این مدل را افزایش دهند.
تغییرات اعمال شده توسط متخصصین اتوداینامیکز توانسته اند قدرت M۵۵۰i را ۶۰ اسب بخار و گشتاور آن را ۳۸ نیوتن متر افزایش دهند و قدرت و گشتاور نهایی این خودرو به ۵۳۱ اسب بخار و گشتاور آن به ۷۸۸ نیوتن متر رسیده است.
گفته شده است که این خودرو به خصوص در شتاب گیری ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلومتر بهبود چشمگیری در مقایسه با مدل استاندارد داشته است و از نظر شتاب و سرعت نیز در حد مدل M۵ است، این یعنی شتاب این خودرو چیزی در حدود ۳.۴ ثانیه و حداکثر سرعت آن نیز ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت است.
اتوداینامیکز هنوز این محصول جدید خود را برای عکاسی نیز ارسال نکرده اند و تصاویری که می بینید از تست های این مدل روی دستگاه داینو گرفته شده اند. در این بین خروجی های اگزوز قطور M۵۵۰i که ۹۰ میلیمتر قطر دارند جلب توجه می کنند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک