به گزارش ایران پلاک به نقل ازاخبار خودرو ، رویترز با اعلام این خبر آورده است که پس از اعمال جریمه های سنگینی که فولکس واگن بدان محکوم شده است، خودروساز آلمانی سخت در تلاش است تا از راه های مختلف در هزینه های خود صرفه جویی کند.
طبق این گزارش حضور خود فولکس واگن در نمایشگاه پاریس نیز بسیار ساده تر از سال های قبل برگزار خواهد شد و محدود به سخنرانی و نمایش محصولات جدید به جای تجملات معمول نمایشگاهی می‌باشد.
حضور در چنین نمایشگاه هایی در بالاترین سطح و عرضه جذاب و مشتری پسند محصولات قطعا هزینه های زیادی در پی خواهد داشت و به همین دلیل فولکس تصمیم گرفت دو برند لوکس و خاص خود یعنی بنتلی و لامبورگینی را کنار بگذارد تا در این هزینه ها صرفه جویی شود. زیرا برندهای لوکس و اتومبیل های خاص با توجه به سبک طراحی و نوع مشتریان معمولا گران ترین مبالغ را صرف حضور هرچه باشکوه تر خود می‌کنند.
جاگوار نیز نسبت به نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۶ تصمیم مشابهی اتخاذ کرده بود و با کنار گذاشتن این رویداد سعی کرد تا با تمرکز بر نمایشگاه هایی مانند نیویورک و ژنو، بهتر به اهداف خود برسد. محصولات مینی نیز در نمایشگاه های دیترویت و ژنو امسال حضور نداشتند.
از سوی دیگر آستون مارتین امسال هم در پاریس نخواهد بود و فورد و ولوو نیز ترجیح داده اند به جای حضور در نمایشگاه پاریس سیاست های کم هزینه و پربازده تری در امر بازاریابی اتخاذ کنند.
منبع : motortrend
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک